sal sunt nou pe acest forum. si as vrea dak se poate sa ma ajutati si pe mn

cu orice informatie cat de mik despre curse(orice fel de curse care sa implice masini.formula,drift,etc)de preferat din afara Romaniei

cum sa particip...pls sau daca aveti cunostiinte.Multumesc anticipat si scz daca am postat gresit.