Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 08-05-08, 13:14   #1
kim99ab

Stage 4
 
kim99ab's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 268
Cool Ford Mondeo

Buna la toti ! tocmai mi-am achizitionat un ford mondeo 1.6 , 16v, an 1993 benzina , neinmatriculata , 1200 euro, stare impecabila , placutze frana noi , .Targu a fost facut , trebe doar sa mi-o aduca pe platforma si sa-i scot numere rosii.
Acum intrebarea mea e , ce probleme apar la aceasta masina ? eu am auzit doar lucruri bune despre ea ,oricum nu o fortez , o tin doar pentru a ma deplasa in diferite locuri , mers normal...
o sa revin si cu poze de indata ce mi-o aduce !!
kim99ab is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -