![]() |
Ford Mondeo
Buna la toti ! tocmai mi-am achizitionat un ford mondeo 1.6 , 16v, an 1993 benzina , neinmatriculata , 1200 euro, stare impecabila , placutze frana noi , .Targu a fost facut , trebe doar sa mi-o aduca pe platforma si sa-i scot numere rosii.
Acum intrebarea mea e , ce probleme apar la aceasta masina ? eu am auzit doar lucruri bune despre ea ,oricum nu o fortez , o tin doar pentru a ma deplasa in diferite locuri , mers normal... o sa revin si cu poze de indata ce mi-o aduce !! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning