Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Ford Mondeo (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/77000-ford-mondeo.html)

kim99ab 08-05-08 13:14

Ford Mondeo
 
Buna la toti ! tocmai mi-am achizitionat un ford mondeo 1.6 , 16v, an 1993 benzina , neinmatriculata , 1200 euro, stare impecabila , placutze frana noi , .Targu a fost facut , trebe doar sa mi-o aduca pe platforma si sa-i scot numere rosii.
Acum intrebarea mea e , ce probleme apar la aceasta masina ? eu am auzit doar lucruri bune despre ea ,oricum nu o fortez , o tin doar pentru a ma deplasa in diferite locuri , mers normal...
o sa revin si cu poze de indata ce mi-o aduce !!


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning