Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 29-05-06, 14:37   #31
max_horse_power

Stage 1
 
Join Date: May 2006
Posts: 10
Smile Re: Respekt pt dacie

Quote:
Originally Posted by badboy_marius
Tabla babana vedeti pe 1300, alea printre primele care au iesit. ce tabla e pe 1310...mai bine tac.
Dar vad in poza k si tu ai 1310!!
Si la tine e tabla moale?
Eu zic k tabla de moswitch(nu stiu dak am scris corect), sau de volga sunt cele mai rezistente(astea sunt tancuri tataie!!!)
max_horse_power is offline   Reply With Quote
Old 30-05-06, 16:06   #32
badboy_marius

Stage 2
 
badboy_marius's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 51
Default Re: Respekt pt dacie

Quote:
Originally Posted by max_horse_power
Dar vad in poza k si tu ai 1310!!
Si la tine e tabla moale?
Eu zic k tabla de moswitch(nu stiu dak am scris corect), sau de volga sunt cele mai rezistente(astea sunt tancuri tataie!!!)
pai sa stii k e cam varza tabla de pe a mea. si la grosime , si la rezistentza la corodare, e varza...k orice dacie dupa '90. Pai cred k tabla de pe volga e dc nu exagerez de 1,2.
badboy_marius is offline   Reply With Quote
Old 30-05-06, 16:12   #33
badboy_marius

Stage 2
 
badboy_marius's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 51
Default Re: solenza sigurantza 0

dar ma multumesk si cu asta care e...n-am c face... pot sa-mi iau o maisna ruseasca cu tabla buna dar imi manca bugetu la benzina....
badboy_marius is offline   Reply With Quote
Old 09-10-06, 16:06   #34
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: solenza sigurantza 0

maybach si volga hmm interesant cu toate ca eu imi pun bani pe volga ca trece prin jijimobil si dupa cum sa afirmat aici masinile vechi au tabla in ele nu gluma , anu trecut am patit-o in romania cu 10km/h frana nisipu de pe drum ca era dupa prima ninsoare si or pus baieti nesip sa nu derapam pe gheatza si il ajung pe unu care oprise in mijlocu drumului sa pove cu o fufa ala era cu passat mk1 si eu cu vectra 2005 ghici care o fo mai tare ! eu cu vectra daune : bara, spoile, masca, capota indoita , far dreapta busit (xenon) , radiator racire motor, condesor ac si magaru cu passatu nica numa putin deplasata bara aia din otzel masiv pe care si-o reparat-o cu un sut bine plasat ! deci masini nou slabe masini vechi tancuri
draculas is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -