Re: Fiat Stilo Help????
masina este buna daca nu o cumperi pt asa zisul raliu de oras
motorasul acela de 1.2 16v si cutia cu 6 trepte este o buna alegere pentru un consum redus si cheltuieli de intretinere foarte mici
per asamblu trebuie sate gindesti si la taxe si asigurare ca si alea costa bani
eu unul o recomand cu placere
__________________
CIT TRAIESTI INVETI !!! DAR IN FINAL , TOT PROST MORI !!!
|