![]() |
Fiat Stilo Help????
Salut la toti stau pe ginduri la un Fiat Stilo 1.250 cc din 2003 parerile voastre e masina buna sua nu face sa o cumpar plizzzzz:sad:
Multzumesc!!! |
Re: Fiat Stilo Help????
la cum arata masina, e cam micut motorul. Eu ti-as recomanda cel de 1,6 benzina. E o masina foarte fiabila si te vei bucura de ea.
|
Re: Fiat Stilo Help????
asta ziceam si eu frate ca e un motor prea mik da asta nui chiar asa mare problema nu o eau pentru a fugi alte calitati proate bune la ia
|
Re: Fiat Stilo Help????
masina este buna daca nu o cumperi pt asa zisul raliu de oras
motorasul acela de 1.2 16v si cutia cu 6 trepte este o buna alegere pentru un consum redus si cheltuieli de intretinere foarte mici per asamblu trebuie sate gindesti si la taxe si asigurare ca si alea costa bani eu unul o recomand cu placere |
Re: Fiat Stilo Help????
Parerea mea e sa te orientezi spre un motor de 1.6. Ala de 1.2 e prea mic pt masina si intotdeauna se va chinui sa faca fata = consum mai mare decat te astepti tu sa aiba. Am un prieten care are grande punto de 1.2 si tot ii consuma 9-10 chiar si 11 in oras. La fel consuma si 1.6 doar ca ala te mai ajuta la o depasire sau intr'o intersectie mai aglomerata. Bafta mare
|
Re: Fiat Stilo Help????
si eu is de acord cu baietii ... zic sa te orientezi spre un motor de 1.6 ... are un prieten de al meu stilo cu motor 1.6 si am mers si eu cu el si pot sa zic ca masinuta trage bine ... te ajuta mult in depasiri ... si nici consumul nu e mare... oricum tu hotarasti pana la urma ... bafta
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:42. |
- Copyright 2026 4Tuning