Am in jur a 60-65 mii de euro si in primavara vreau sa-mi cumpar un M3 CSL din Germania. Astept pareri cine mai are pe acest forum. Am citit ca exista o firma din Norvegia de tuning care pt 12000 $ livreaza un kit turbo pt acest model. Exista posibilitatea modificari motorului in Romania.Orice informatie parere indicatie este bine venita. Multumesc