Quote:
Originally Posted by micutuj
si o poza cu modelul amortizorului cod amortizor 22-103130 si cod arc prima data KYB rh2580 si acuma CS GERMANY 14.101.540
|
Inca o intrebare :
Prima data ai schimbat arcurile pe amortizoarele stock? sau ai inlocuit si arcuri si amortizoare deodata? daca da , atunci incearca sa iei un amortizor vechi si sa pui un arc pe el si montat si sa vezi cum sta! Daca masina revine la o inaltime normala , inseamna ca talerele de pe amortizoare sunt facute prost sau montate gresit arcurile pe amortizor ! O a doua varianta e ca arcurile alea sunt pentru 6 cilindri si nu 4 !