Nu cumparati
daca vedeti in drumul vostru acest anunt cu dezmembrari feriti-va ,un om de joasa spita si un tepar in toata regula.Nu o sa intru in detalii dor o sa va spun ca am cumparat ceva de la ei care s-a dovedit a fi vandut cu buna stiinta defect iar cand l-am sunat sa i spun a sarit cu gura mare tipic celor ce se simt vinovati.Eu doar va anunt cine vede si crede bine cine nu poate sa ignore.Ps rahatul de ''service '' este la intrarea in Bucuresti , Militari.
__________________
Nu crede tot ce auzi, nu cheltui tot ce ai şi nu dormi atāt cāt vrei.
Last edited by oxid 1; 15-12-11 at 10:44.
|