Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-11, 10:41   #1
oxid 1

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 142
Default Nu cumparati

daca vedeti in drumul vostru acest anunt cu dezmembrari feriti-va ,un om de joasa spita si un tepar in toata regula.Nu o sa intru in detalii dor o sa va spun ca am cumparat ceva de la ei care s-a dovedit a fi vandut cu buna stiinta defect iar cand l-am sunat sa i spun a sarit cu gura mare tipic celor ce se simt vinovati.Eu doar va anunt cine vede si crede bine cine nu poate sa ignore.Ps rahatul de ''service '' este la intrarea in Bucuresti , Militari.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Fotografii-0047.jpg
Views:	166
Size:	110.3 KB
ID:	2262942  
__________________
Nu crede tot ce auzi, nu cheltui tot ce ai şi nu dormi atāt cāt vrei.

Last edited by oxid 1; 15-12-11 at 10:44.
oxid 1 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-11, 13:31   #2
oxid 1

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 142
Default Re: Nu cumparati

scuze ''de joasa speta'' acum am vazut
oxid 1 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -