Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-10, 13:01   #16
marian92

Stage 5
 
marian92's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 614
Default Re: Sfaturi si opini ?

Eu fac scoala de soferi pe VW Polo si e foarte manevrabila, Sunt multe masini in banii astia gen Ford Ford focus, Opel Astra,Opel Corsa,Fiat Punto,etc.
marian92 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-10, 22:20   #17
Dinte87

Stage 2
 
Dinte87's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 42
Default Re: Sfaturi si opini ?

Audi A6???/deja te arunci mult cu capul in volan pt unul care nici nu are permis inka......pt inceput asculta sfatul soferilor cu experienta si orienteaza-te la ceva mic....golf3,golf 4,opel,...etc....si nu veni aici sa spui..'''nu sunt bolnav cu viteva si etc..''..nu te crede nimeni...asa zic toti dar cand stiu ce au sub capota ii cam mananca talpa pe acceleratie si asa isi face audienta protv-ul la stirile de la 17:00....si pt un incepator 150 caluti.......nu as recomanda...vrei ceva putere?iati o picisuta sau un ursulet(BMW)...te duci la 105/110 cai...si tot sunt multi pt tine....asa am fost si eu...si akum ma vezi trecand cu dacia cu 170km/h pe lg tine si iti faci cruce si ce zici in gandul tau...''asta sigur in vezi in pom mai inkolo putin''.....asa sa gandesti si in partea ta...esti incepator...o masina puternica tiam mai spus te face vedeta la stirile de la 5 seara....nu te arunca prea tare....
Dinte87 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-10, 17:16   #18
udristem

Stage 1
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 15
Default Re: Sfaturi si opini ?

Ma scuzati ca nu am mai postat ma fost plecat...

Da am mai vorbit si cu alte persoane si nu imi recomand A6 aveti dreptate consumul piesele ..deja masina are o groaza de ani!

Ce am mai vazut la preturi in bugetul meu si care imi plac ar fi Golf 4,Renault megane sedan sau hatchback (mai mult imi place sedan) si ce am mai vazut Opel Astra Coupe dar nu cred ca or sa fie de acord parinti!

Da si pana la urma de pe la cate mii de km o masina este omorata...sau uzata adica o masina din 2004 cu 100.000 este buna sau omorata

Bine ca am cunostinte care si au cumparat masinii cu 40.000 si peste 1 saptamana a bagat-o in service !

Mutlumesc!
udristem is offline   Reply With Quote
Old 07-09-10, 11:45   #19
udristem

Stage 1
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 15
Default Re: Sfaturi si opini ?

Nu mai zice nimeni nimic pe aici ?
udristem is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -