Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 30-07-09, 19:41   #16
attyka2007

Stage 1
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 15
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

acuma am vazut poza............
au pus si ei indiicatoare ca stiu ca sunt bulangii care intra in sens unic(pe partea unde-i nterzis)..
indicatoarele trebe lasate acolo...pana can va disparea specimenul asta de intra in sens unic) si ala va fi cand o canta cucu la eurovision)
attyka2007 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 19:42   #17
hiena

Stage 5
 
hiena's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 366
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

frumos,foarte sugestiva poza
hiena is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 20:02   #18
cristi30

Stage 1
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 23
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

Din pacate... sunt zeci, poate chiar sute de astfel de zone prin Bucuresti... sa nu mai zic de restul tarii
cristi30 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 20:37   #19
moga_mihai

Stock
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 7
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

chair nu vedeti k poza e editata ?
moga_mihai is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 20:50   #20
viruszatu1

Stage 4
 
viruszatu1's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 287
Member of:
[Fiat]
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

Quote:
Originally Posted by ShErPiShOr View Post
ce te face sa crezi ca acum nu sunt prosti cu permise?
conduc zilnic prin Bucuresti si crede-ma k ma intalnesc cu tot felu de specimene
nu numai in bucuresti, stai linistit ...
viruszatu1 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 21:41   #21
ph-koss

Stage 1
 
ph-koss's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 22
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

f tare asta )))
ph-koss is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 22:01   #22
Chucky bmw

Stage 5
 
Chucky bmw's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 550
Member of:
[Old School Cars]
[Opel]
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

...........ma avand in vedere ca eu dou peste 2 luni.pt mn e bine......."prost nu sunt ".......dar ma mai scapa de invatat

si poza e prea penala ) =))
Chucky bmw is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 22:53   #23
duffy02

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 18
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

eu ma duc luni la sala... e aiurea asa ca sunt 100 de mii de papagali care dau spaga la traseu si invata astea pe din afara fara sa priceapa nimic...
duffy02 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 23:02   #24
pcmarius

Stage 1
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 23
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

Sa vedeti in brasov , e plin de inculti cu permise.......... am fost lovit in fata sediului de politie de un maar ce dadea cu spatele in plina strada ca trecuse de nustiu ce adresa dupa care sa oprit direct in ........ aripa mea ( eu ma incadrasem sa fac stinga........

Sa nu mai zic in Roma ce mirlanie si nesimtire este, bucurestiu e civilizat tare fata de roma sau paris...........
pcmarius is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 23:11   #25
duffy02

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 18
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

eram pe masina de scoala si a intrat un cl500 in spatele meu la semafor scuza lui "schimbam melodia si nu am fost pe faza" asa ca...
duffy02 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 23:15   #26
LoganFan

Stage 4
 
LoganFan's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 192
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

salut,baieti,raspundeti-mi si mie corect la intrebarea urmatoare:E adevarat ca poti face scoala cu 3 luni inainte sa implinesti 18 ani,iar carnetul sa ti-l dea in ziua in care ii implinesti?.....pentru ca unul imi zice ca da ma da,poti sa faci cu 3 luni inainte,iar altul imi zice ca nu se mai poate,ca s-au dat alte legi,va rog frumos faceti-ma si pe mine sa inteleg
__________________
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...83#post2304783 piese Dacia 1300-1400 de vanzare
LoganFan is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 23:19   #27
LoganFan

Stage 4
 
LoganFan's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 192
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

cat despre poza aia,e nimica toata,sa treceti prin bulgaria,pe drumul spre sofia sa vedeti acolo prostie crunta)))),dau un exemplu:acum scrie pe o pancarda ca mai sunt 350 de km pana in sofia,mai mergi 1 km,scrie ca mai sunt 335 de km,mai mergi 5 km,scrie pe urma ca mai sunt 360 de km pana la destinatie))))))asta chiar ca e prea de tot,in concluzie,nu numai la noi e prostia mare))
LoganFan is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 23:19   #28
duffy02

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 18
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

salut da poti cu 3 luni inainte de varsta si dai examenu dupa ce faci varsta eu asa am facut...
duffy02 is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 00:08   #29
Le.Yoko

Stage 3
 
Le.Yoko's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 96
Member of:
[Opel]
Talking Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

Quote:
Originally Posted by viruszatu1 View Post
nu numai in bucuresti, stai linistit ...
ca in Bucuresti nu cred ca mai sunt...
aicea se face dreapta de pe banda 3 si daca cumva ai trecut de clubu' unde voiai sa ajungi,dai cu spatele tot de pe banda 3 !!
__________________
Le.Yoko is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 02:00   #30
gorila600

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 64
Default Re: Vrei sa fii sofer si nu gasesti cartea cu intrebari? Intra pe site-ul DRPCIV

Quote:
Originally Posted by Brian View Post
Si de ce ma rog sunt dusi rau? Eu cred ca este un lucru bun.
Multumim pentru informatie, e bine de stiut.. pe mine unul ma priveste foarte mult, dat fiind faptul ca in curand voi incepe scoala de soferi
cum dreacu sa nu fie dusi?u nu stii ce inseamna semnele alea?ca se dau cap in cap unele p altele
gorila600 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -