Member of: [Moderators] [Fiat] [Old School Cars] [Echipa de sprijin]
numere vechi
Salutare..
am o nedumerire..daca am o masina si are numere vechi (e inmatriculata dar are numere vechi) si este pe numele altcuiva....se mai poate trece pe numele meu si eu sa ii pun numere noi ? si ce trebuie sa fac..rar..si mai ce? Multumesc.