Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   numere vechi (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/13491-numere-vechi.html)

nxtaz 23-02-06 01:28

numere vechi
 
Salutare..
am o nedumerire..daca am o masina si are numere vechi (e inmatriculata dar are numere vechi) si este pe numele altcuiva....se mai poate trece pe numele meu si eu sa ii pun numere noi ? si ce trebuie sa fac..rar..si mai ce? Multumesc.

Psycho 23-02-06 01:51

cred k cel mai bine ar fii sa intrebi aici

http://www.rarom.ro/cum_sa.html

sau pe igp. ro

nxtaz 23-02-06 02:04

10x

mertan 23-02-06 07:34

eu zic ca se poate. dar trebe lovele. trebuie scazuta de la impozit. trebuie dusa la rar, sa ii faca identificare. etc etc etc.

Johnny_C 23-02-06 10:53

Tre sa se poata.


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning