Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-05-09, 19:19   #16
GCM1

Stock
 
Join Date: May 2009
Posts: 8
Default Re: Băsescu şi Dacia Duster

Sa traiti bineeeee! Ne facem publicitate, ca doar vin prezidentialele .
GCM1 is offline  
Old 21-05-09, 04:30   #17
KALU

Stage 2
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 49
Default Re: Băsescu şi Dacia Duster

vreau sa imi deseneze si mie cineva gen un administrator ( as dori in special cel care mi-a sters mesajele ) sa-mi explice ce s-a intamplat de ce au disparut niste mesaje si ale lui dolb au ramas? in regulamentul pentru moderatori se spune ca "Functia de moderator este un privilegiu, nu un drept, si se acorda numai celor care au facut dovada unei conduite constructive in comunitatea 4Tuning" eu vreau sa stiu unde s-a ajuns la offtopic si cine a facut politica.nu mi se pare normal ca o discutie incomoda sa se evapore doar ca nu da bine.in primul rand era un topic pe care trebuia sa se comenteze o stire auto pentru ca altfel comentam pe hotnews ultimele aparitii ale lu basescu pe sticla
KALU is offline  
Old 21-05-09, 08:46   #18
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Băsescu şi Dacia Duster

Nu-ti pot desena, că nu e unul din talentele mele, īnsă pot să-ţi reamintesc faptul că ai postat de două ori şi īn ambele posturi te certai cu dolb, nimic interesant, nimic folositor celorlalţi useri, nicio informaţie pertinentă, nicio noutate, doar o ceartă ca la piaţă. Nu exista niciun motiv pentru postările tale(şi ale altora, inclusiv ale lui dolb) să rămānă vizibile. Discuţia nu era incomodă, era doar o ceartă de mahala. Dacă ţi se pare că genul acela de discuţie e normală şi firească dă-mi voie să-ţi spun că nu e 4tuning forumul nimerit pentru tine.
aleks is offline  
Old 21-05-09, 18:34   #19
taz.frkz

Stage 5
 
taz.frkz's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 692
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Băsescu şi Dacia Duster

Oare l-au lasat pe Basescu sa o conduca ?
taz.frkz is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -