Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 29-10-08, 02:25   #1
z3r0m3CSL

Stage 4
 
z3r0m3CSL's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 228
Default Si te mai miri ca iti gasesti masina lovita !!!

Bine ca a dat in dacie nu in ceva mai scump ...
__________________
Incepator in arta condusului !!!
z3r0m3CSL is offline   Reply With Quote
Old 01-11-08, 08:16   #2
Michael_JR

Stage 2
 
Michael_JR's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 33
Member of:
[DACIA]
Default Re: Si te mai miri ca iti gasesti masina lovita !!!

a si lasat-o acolo de parca nu s-ar fii intamplat nimic ! Sa-mi fi lovit mie masina, cred ca a doua zi isi gasea masina cu cateva gauri facute cu un topor
Michael_JR is offline   Reply With Quote
Old 26-01-09, 11:20   #3
mae

Stage 5
 
mae's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 441
Default Re: Si te mai miri ca iti gasesti masina lovita !!!

am si eu vecini de acest gen


Eu am doua masini un logan si un dacie break din 2001. eram pe la break mai surubaream cate ceve pe acolo si vine un vecin sa isi parcheze masina langa logan. doar ce ridic ochii si ala era infit cu aripa lui in aripa de la logan si tot insista.am tipat la el omu sa dat jos din masina si sa dus in casa ca si cum nu sar fi intamplat nimic. m-am dus peste el si motivul lui este ca nu a vazut loganul. si ca nu merge la politie pt 2 zgarieturi. nu mi-a venit sa cred cate nesimitre au unii in ei. asta era om invarsta cu par alb cum s-ar zice respectabil. eu am ramas prost in prima faza cand am vazut ca a coborat din masina si se duce in bloc.
si nici pana in ziua de azi nu mi-am recuperat paguba. e indoita marginea la aripa si doau si sarita un pic voseaua. nu este evidenta la prima vedere dar este acolo. eu am zis sa fiu vecin cat de cat ok si sa nu ma duc la politie sa il denunt

deci se poate si mai multa nesimtire.

Last edited by mae; 26-01-09 at 11:25.
mae is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 13:03   #4
olanndezu
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 2
 
olanndezu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 57
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
Default Re: Si te mai miri ca iti gasesti masina lovita !!!

asta e prea penala cred ca il asteptam cu bata langa masina
olanndezu is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -