Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 27-10-08, 09:01   #1
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Nici daca vroiam sa ma gandesc ca exista asa ceva nu credeam. Uitati-va

https://www.youtube.com/watch?v=Tl1h6...eature=related


Ma uit la filmul acesta si imi aduc aminte ca am vazut o faza asemanatoare, timp de 15 minute in spatele blocului, pentru o intoarcere cu un 206, in 4 metri jumate.
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 12:23   #2
VaLy_ALX

Stage 4
 
VaLy_ALX's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 199
Thumbs down Re: Nici daca vroiam sa ma gandesc ca exista asa ceva nu credeam. Uitati-va

Deci baba asta trebuie decapitata cum bai frate sa faci asa ceva... cn plm i-a dat permisu lu asta ca e vai de mortii ei .. si mai cobora si din masina s-a vada care , cum sta treaba .. dar fai babo sa nu uiti centura nepusa ca e mare pericol =))
VaLy_ALX is offline   Reply With Quote
Old 28-10-08, 13:58   #3
andreiand1
VW Driver

Stage 4
 
andreiand1's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 264
Member of:
[VW]
Default Re: Nici daca vroiam sa ma gandesc ca exista asa ceva nu credeam. Uitati-va

lasa mai baba nebuna in pace ))) ca macar cu atata o ramas si ea de la cursurile de la scoala de soferi....macar o invatat sa isi puna centura ca in rest din toata scoala de soferi, nu o mai ramas cu absolut nimic.)))) bestial clipul!!
andreiand1 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-08, 11:06   #4
snookye

Stage 3
 
snookye's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 80
Default Re: Nici daca vroiam sa ma gandesc ca exista asa ceva nu credeam. Uitati-va

am mai vazut eu specimene de genul asta..o profesoara la liceul unde am invatat cand parca in curtea liceului intra cu botul direct in gard de fiecare data...bloca traficul timp de 5 min numai ca sa faca un viraj la stanga..oricum..sa ne ferim de ele prin trafic ca altfel se impute treaba
__________________
burn rubber..not u'r soul
snookye is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 13:11   #5
olanndezu
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 2
 
olanndezu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 57
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
Default Re: Nici daca vroiam sa ma gandesc ca exista asa ceva nu credeam. Uitati-va

aoleo asta are permis de arges
olanndezu is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -