Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 23-10-08, 20:28   #16
Marius_mym89

Stage 5
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of:
[VW]
Default Re: Cadillac CTS-V

Quote:
Originally Posted by RUDY20140TDI View Post
Eu nu cred ca e mai tare decat noul Audi RS6 care are 580 cp.
Oricum RS6-le nu a fost testat pe Ring.
Sau decat CLS Brabus Rocket care are 730 cp ?
asa zic si yo....
Marius_mym89 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 00:09   #17
the_one_and _only

Stage 5
 
the_one_and _only's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 358
Talking Re: Cadillac CTS-V

Quote:
Originally Posted by SV25MBN View Post
A da, se vede, de asta a obtinut timpi mai buni ca majoritatea masinilor sport PE CIRCUIT, pt ca circuitul NU ARE CURBE. Intelegem toti acum..
Asa e , Nurburgring nu are curbe deloc, nu mai e circuit, a devenit oval de Nascar si mie nu mi-a spus nimeni, vai ce trist
the_one_and _only is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 10:29   #18
YGD-sef

Stage 5
 
YGD-sef's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,260
Default Re: Cadillac CTS-V

"AMICE" u nu ai inteles bine ...in primul rand Cadillacul daca nu stiai e o conserva pe 4 roti construita cu o calitate mai slaba decat a unui Logan si care are un motor de tractor facut in America si intesat cu 10 mii de turbine cat casa care orikum nu au randament pe circuit orice mi-ai spune u!!!!intelegi???si in al 2-lea rand pun pariu k un BMW M3 o face orikand pe un circuit de viteza pt k un Cadillac daca ia o curba la 40 km/h se rastoarna!!!!

Last edited by boy_wonder; 24-10-08 at 11:21.
YGD-sef is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 11:13   #19
Marius_mym89

Stage 5
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of:
[VW]
Default Re: Cadillac CTS-V

Quote:
Originally Posted by YGD-sef View Post
"AMICE" u nu ai inteles bine ...in primul rand Cadiilacul daca nu stiai e o conserva pe 4 roti construita cu o calitate mai slaba decat a unui Logan si care are un motor de tractor facut in America si intesat cu 10 mii de turbine cat casa care orikum nu au randament pe circuit orice mi-ai spune u!!!!intelegi???si in al 2-lea rand pun pariu k un BMW M3 o face orikand pe un circuit de viteza pt k un Cadillac daca ia o curba la 40 km/h se rastoarna!!!!
aici era vorba de SEDAN... specifica M3 SEDAN sa stie lumea...iar in al 2-lea rand sunt si alte masini mai rapide decat M3 sedan....Brabus Rocket e doar un mic exemplu ....ca sa nu mai existe dubii in privinta timpului cel mai bine ar fi sa gasim un filmuletz edificator...
Marius_mym89 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 11:21   #20
boy_wonder

Stage 5
 
boy_wonder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 8,889
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4TuningRO]
Default Re: Cadillac CTS-V

Quote:
Originally Posted by YGD-sef View Post
"AMICE" u nu ai inteles bine ...in primul rand Cadillacul daca nu stiai e o conserva pe 4 roti construita cu o calitate mai slaba decat a unui Logan si care are un motor de tractor facut in America si intesat cu 10 mii de turbine cat casa care orikum nu au randament pe circuit orice mi-ai spune u!!!!intelegi???si in al 2-lea rand pun pariu k un BMW M3 o face orikand pe un circuit de viteza pt k un Cadillac daca ia o curba la 40 km/h se rastoarna!!!!
"AMICE" cand nu mai ai argumente te repeti?
1. masina asta e mai ieftina cu vreo 20.000 $ decat M5. asa ca la banii astia ofera mult mai mult decat concurenta
2. calitate mai slaba decat a unui Logan? are cumva Loganu' piele pe bord, pe usi, pe scaune si nu stiu eu? din ce am vazut in poze, pielea domina la interior la CTS-V.. insa tu poate ai vazut vreunul in realitate si vb. in cunostinta de cauza.
3. motor de tractor? sincer chiar nu m-am uitat niciodata sa vad ce specificatii are un tractor pt. ca nu m-a interesat.. insa poate tu cunosti mai bine.
4. nu mai pune pariu pe M3 ca s-ar putea sa pierzi.. in plus, CTS-V a fost facut pentru a concura cu M5.. sau ma rog, poate si aici tu stii mai bine decat cei de la Cadillac.
5. la 40 km/h se rastoarna? chiar m-ai facut sa zambesc. sincer nu cred ca ai auzit de Magnetic Ride Control, insa ar trebui sa fie buna de ceva suspensia asta atat timp cat se regaseste si pe Ferrari 599 GTB nu?
__________________
boy_wonder is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 18:55   #21
allexutzzu

Stage 5
 
allexutzzu's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 855
Default Re: Cadillac CTS-V

Quote:
Originally Posted by RUDY20140TDI View Post
Eu nu cred ca e mai tare decat noul Audi RS6 care are 580 cp.
Oricum RS6-le nu a fost testat pe Ring.
Sau decat CLS Brabus Rocket care are 730 cp ?
RS6 rullz....sedan stock fara adversar!!!
allexutzzu is offline   Reply With Quote
Old 25-10-08, 09:14   #22
miha38

Stage 2
 
miha38's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 65
Default Re: Cadillac CTS-V

prea frumos..
miha38 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-08, 18:29   #23
Drag_Event_Addict

Stage 5
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 305
Member of:
[4Rally]
Default Re: Cadillac CTS-V

mie unu nu mi-au placut nici-o data cadilacurile astea noi in special cts-u asta...si nu krd k este cel mai rapid sedan....sa faca un filmulet onbord la lap si apoi sa faca cu altcva un rs6 sau un m3 si mai vedem....teoria masinilor produse de americanosi merge km aja "masini mari...multa putere....motoare mari consum pe masura....si in rest mai nimic......au putin desighn dar dk cauti si te documentezi o s vezi k cele mai frumoase masini facute de ei nu sunt "facute de ei".......?
Drag_Event_Addict is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -