Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 06-02-05, 15:44   #1
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Cursa Vaslui-Iasi si Iasi-Vaslui pe 04.02.2005

Cam asta a fost drumul ....
Si IS 18 BOG sper sa te uiti in filme sa nu mai zici ca numai tatal tau cu ARO a mers pe drumul asta ...
Attached Files
File Type: mov viscol_314.mov (7.39 MB, 420 views)
File Type: mov vaslui-is_297.mov (7.39 MB, 297 views)
File Type: mov iasi-vs2_637.mov (7.40 MB, 270 views)
File Type: mov iasi-vs_989.mov (7.40 MB, 187 views)
File Type: mov gheata_144.mov (7.40 MB, 273 views)
File Type: mov dezapezire_303.mov (7.40 MB, 225 views)
__________________
VW Passat 1.9 TDI
Nissan 350Z
HolySoul is offline   Reply With Quote
Old 07-02-05, 11:31   #2
mask2k

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 391
Default

nu ma pot abtine!!!
ce BAIAT poti fi , baiat de baiat sa mergi cu 100-110 pe drumul ala plin de gheata si de zapada, te increzi in masina prea mult !!!
ai avut un noroc chior ca nu ai facut 'cerculete' cu masina , dar asta e pana nu te frigi odata nu te lasi !!
tine-o tot asa !!!!
mask2k is offline   Reply With Quote
Old 07-02-05, 13:52   #3
mutzu

Stage 5
 
mutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Baieti.. toate filmele au extensia.mov
Nu mi-o deschide cu nimic, ce sa fac?
Cu ce sa le deschid ?
mutzu is offline   Reply With Quote
Old 07-02-05, 14:14   #4
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Media Player Classic sau Quicktime\Baga Ace Mega Codec Pack
mpa is offline   Reply With Quote
Old 07-02-05, 19:22   #5
Spot

Stage 5
 
Spot's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,114
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"mask2k\"
nu ma pot abtine!!!
ce BAIAT poti fi , baiat de baiat sa mergi cu 100-110 pe drumul ala plin de gheata si de zapada, te increzi in masina prea mult !!!
ai avut un noroc chior ca nu ai facut 'cerculete' cu masina , dar asta e pana nu te frigi odata nu te lasi !!
tine-o tot asa !!!!
da mi-a placut de tine....ii zici ca omu' e nebun si ca nu se lasa pana nu si-o ia....iar la final zici ...tine-o tot asha :P:P
Spot is offline   Reply With Quote
Old 07-02-05, 21:41   #6
mask2k

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 391
Default


da pai odata si odata o sa se invete minte !!!
oricum prostia unora e mare !! sau nu, prostie e prea mult spus inconstienta si teribilism
am avut si eu perioade dinastea
cred ca toti am avut, dar la mine unu a trecut perioada asta si m-am calmat dupa ce am vazut cateva chestii care m-au lasat
si am zis ca nu merita sa-ti risti viata
mask2k is offline   Reply With Quote
Old 07-02-05, 22:00   #7
M_I_H_A_I

Stage 2
 
M_I_H_A_I's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 54
Default

mask2k are dreptate
daca tot vrea sa faca asemenea \"curse\" sa se gandeasca intai ce usor poti sa derapezi la viteze mici dar la 110 si daca el e stapan pe viata lui, in schimb pasagerii ce pot sa faca (oricum trebuie sa nu te duca prea mult capul ca sa te sui cu omul asta in masina)
M_I_H_A_I is offline   Reply With Quote
Old 08-02-05, 09:14   #8
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

lol daca eu is nebun frate-miu cum e de merge cu 160 pe drumuri din astea ?
depinde de masina si de gume ce-ai pe ea eu am dat o grama de bani pe gume si voiam sa le testez )


oricum topicul l-am deschis din cauza ca domnu Bog a spus ca mint ca de fapt in ziua aia abia o ajuns taica-su cu aro la vaslui ... ca era drumu super naspa si n-ar fi fost posibil sa merg ... de fapt wait sa caut exact ce-o scris )
HolySoul is offline   Reply With Quote
Old 08-02-05, 09:19   #9
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

HolySoul wrote:
Daca am suparat pe cineva imi cer scuze ... (BOG tie nu )


lool da ce ai impresia ca m-ai suparat numai din asta ???
loool
OFF TOPIC stai sa ma prezint: BOGDAN, EPoX BOGDAN ..... ieap dau in james bond-ul shoselelor Smile

de curand si taicamiu o fost la Vaslui dar cu ARO ... si mi-a zis ca drumul este aproape impracticabil in anumite zone (asta ptr ARO ).. cum mama dracului sa dai 120 eu nu-mi imaginez ... dar na ... e ca in reclama cu acel pusti care povesteste ce a vazut la TV colegilor :
\"si vruuum aaa hhhhrrrrrrrr r aaaaaa ........... vruuuuuuuuuummmmmmmmmm .... HolySoul mama trezestete e timpul sa mergi la scoala .....\"

deci hai sa o lasam balta unde mama dracului dai tu 120 pe drumul ala ? si zapada nu are cum sa se depuna in straturi mari, numai in anumite locuri .. da ce naiba au stat astia cu umbrele sa nu ninga ca treci tu pe acolo ??
_________________
Prea nebun dupa Audi ... prea nebun dupa A3
The real NickName EPoX
AutoMotorClub - I A S I
HolySoul is offline   Reply With Quote
Old 08-02-05, 14:10   #10
M_I_H_A_I

Stage 2
 
M_I_H_A_I's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 54
Default

la cauciucuri de zapada nu se spun gume, si daca tu chiar ai avut gume (cauciucuri cu laton ingust si mai late decat cele standard, fiind facute pentru a avea o aderenta buna pe asfalt uscat si in nici un caz pe zapada)
atunci chiar e o minune cum de nu ai patit nimic
M_I_H_A_I is offline   Reply With Quote
Old 08-02-05, 14:12   #11
M_I_H_A_I

Stage 2
 
M_I_H_A_I's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 54
Default

la cauciucuri de zapada nu se spun gume, si daca tu chiar ai avut gume (cauciucuri cu laton ingust si mai late decat cele standard, fiind facute pentru a avea o aderenta buna pe asfalt uscat si in nici un caz pe zapada)
atunci chiar e o minune cum de nu ai patit nimic
M_I_H_A_I is offline   Reply With Quote
Old 08-02-05, 15:03   #12
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

asha le zic eu ma ... am cauciucuri continental de iarna pe toate rotile am vrut sa pun toyo sau bridgestone da astea pareau cele mai bune ptr iarna


faza proasta e ca masina e usoara si prea joasa si nu e prea buna ptr. zapada , gheata etc ... ) si de derapat am derapat stai tu linistit ... si pe uscat dapoi pe gheata ... daka esti prost si pui frana cat esti in derapaj sau virezi nu prea mai ai ce face .. daca o accelerezi isi revine ... acu daca-ti mai apare ceva in fata ... nu prea ai alternative ...
HolySoul is offline   Reply With Quote
Old 08-02-05, 18:44   #13
Spot

Stage 5
 
Spot's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,114
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"HolySoul\"
l
depinde de masina si de gume ce-ai pe ea eu am dat o grama de bani pe gume si voiam sa le testez )
a am inteles acum,si au avut noroc ca au tinut in curbe si nu ai derapat ,ca daca derapau te duceai si le cereai banii inapoi nu?
Spot is offline   Reply With Quote
Old 08-02-05, 20:52   #14
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

de derapat oricum am derapat )) daca ma duceam in rapa .... le ceream bani de masina noua )
ca deh la 4.500.000 cauciucul . ...
HolySoul is offline   Reply With Quote
Old 08-02-05, 22:43   #15
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default

bwohoho si ce`am derapat.. (eram si eu in masina atunci).. intr`adevar n`a durat decat cateva secunde, dar avand in vedere ca ne miscam cu doar 120 km/h.. oricum a fost super drumul, si oricand am mai da o tura pe conditiile alea.. si in nici un caz n`o sa mergem cu ARO si in nici uncaz cu 50 km/h. tin sa precizez ca cel mai incet am mers intr-o localitate pret de un minut, pt ca trecea un passat de politie pe langa noi si deasupra sa, rasarea, f frumos vizibil: \"REDUCETI VITEZA!\"
__________________
Membru Fondator
A.C.S. Crazy Drivers Romania
GPL Forum
Latest News on Supercars
Romanian Mitsubishi Enthusiasts
LaMishto is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -