Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 07-12-04, 09:16   #16
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

workin on it... usor usor o sa le iau pe toate , nu cred ca-s singuru .. , anyway 10xz , sunt super tari , am ramas masca de primul film
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 07-12-04, 18:05   #17
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

, cu placere
ce tare e ca primu film se termina, adica acolo l-a despartit ZoliaT de partea a doua, exact cand se ridicat automat ecranele alea doua in 350Z
pimp_lex is offline   Reply With Quote
Old 10-12-04, 03:45   #18
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

le iau si eu ... mai bine zis ma duk sa ma culc si le vad maine ca vad ca dureaza 5 ore pan le trag .. hhh
damn rds
HolySoul is offline   Reply With Quote
Old 12-12-04, 15:20   #19
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

da ma super fain cei acolo , felicitare pentru filmare da mie sunetu imi tot sacadeaza .... oare sa fie de la codecuri ? voua va merge bine sunetu pe liniute?

oricum imi pare rau ca trbe sa zic asta da pimpule habar nu ai sa filmezi .. tot aiurea ai filmat masinile numa asa parca in graba si tot misti aiurea camera si cand stai pe loc ... si sa nu vorbesc de americanii pulii care nu is in stare sa se dea putin la o parte cand vad ca filmezi ! se baga ca niste oi !

hai noroc
Piry is offline   Reply With Quote
Old 12-12-04, 19:44   #20
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

sunetul nu e de la voi, e de la camera mea , stiu ca e enervant ca se tot intrerupe dar am zis ca pana la urma imaginile sunt importante nu sunetu ca si asa io nu ziceam nimic.

Cat despre metoda de filmare, stiu ca nu prea ma pricep. Ce tre inteles este ca fiind pe acele tribune sunt departe de pista ca atare, deci tre sa lucrez cu zoomu ca sa se vada cat de cat bine masinile, si imaginea devine destul de instabila cu zoomul mult pus. Camera are vreo 8 ani vechime, deci nu e chiar hi tech
As fii putut sa stau la plecare dar mi se pare interesant de vazut cursa in totalitate, nu numai plecarea si trubunele ofera posibilitatea asta, dar nu e usor sa misti camera si zoomu in ritm cu masinile, io zic, cu exceptia la cateva faze ca a iesit chiar acceptabil

PS - piry ai avut problema cu sunetul si la filemle cu Show-ul? ca acolo la mine se aude bine.
pimp_lex is offline   Reply With Quote
Old 12-12-04, 23:39   #21
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default



acolo mii se aude bine super materialul.

oricum stiu cum ii la zoom da si la salon ai filmat aiurea ca tiam zis parca te grabeai si de alea eh nu mai conteaza , pe mine mo multumit si atat...

pina la urma care ii misteru cu filmu ala downloadat de 2258 de ori si restu numai maxim 60 .... ii ceva undeva .. ))))
Piry is offline   Reply With Quote
Old 13-12-04, 17:21   #22
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

pai la salon chiar ma grabeam, pt ca se termina bateria si caseta, si de aia la un moment dat am inceput sa ma grabesc ca sa filemz cat mai multe masini diferite, si asa mi s-a terminat filmu dintr-o data pe la jumatatea salonuluisi m-am enervat
pimp_lex is offline   Reply With Quote
Old 18-01-05, 07:05   #23
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

mai vizionat careva filmele astea sau....?
pimp_lex is offline   Reply With Quote
Old 22-01-05, 19:58   #24
mutzu

Stage 5
 
mutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Acum ma chinui eu cu 40 kb/s sa le dau jos
mutzu is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -