Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 07-07-09, 23:49   #1
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Exclamation !!! Tara in care mori cu zile !!!

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-07-09, 23:57   #2
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

Pai mi-am luat masina de fitze, celularu-l am la urechie, eu sînt domnu dracu si restu lumii poa sa crape chit ca-i cu sufletu la gura în salvare!

SA TRAITI BINE!
CyberCSX is offline   Reply With Quote
Old 08-07-09, 00:14   #3
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

Sa va fie rusine!!!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 08-07-09, 00:21   #4
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

soferi romani si educatia . incostienta unora poate avea urmari grave.
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 08-07-09, 00:54   #5
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

trist, foarte trist!

"traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!"
MephistoBM is offline   Reply With Quote
Old 08-07-09, 01:40   #6
Bogdan_mb

Stage 5
 
Bogdan_mb's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 4,267
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

cum se baga tzaranu de spania cu bmw mai mult ca sigur avea o problema urgenta de rezolvat.
Bogdan_mb is offline   Reply With Quote
Old 08-07-09, 02:08   #7
Tweety_rzw
VW Driver

Stage 5
 
Tweety_rzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,554
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

Rataţi stau şi vorbesc la telefon ,îi dor în anus şi nici acolo,câtă nesimţire spiritul civic lipseşte cu neruşinare din ţara noastră !
Tweety_rzw is offline   Reply With Quote
Old 08-07-09, 10:04   #8
Swat-Cat

Stage 5
 
Swat-Cat's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 2,501
Member of:
[SEAT]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

nu am inteles nimic din reportaj..... unde sa se duca ca sa faca loc pt salvare... si daca au auzit salvarea o sa ia masina la spinare si o s-o mute pe trotuar???


mi se pare un reportaj prost...... vinovatii sunt administratori de drum..
__________________
Chip tuning si Diagnoza Auto pt Wv,Audi,Seat si Skoda.....0745188592
Swat-Cat is offline   Reply With Quote
Old 09-07-09, 02:29   #9
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

Quote:
Originally Posted by Swat-Cat View Post
nu am inteles nimic din reportaj..... unde sa se duca ca sa faca loc pt salvare... si daca au auzit salvarea o sa ia masina la spinare si o s-o mute pe trotuar???


mi se pare un reportaj prost...... vinovatii sunt administratori de drum..
Nu a zis nimeni sa ia masina in spinare sau sa o mute pe trotoar ...
Nu sunt numai administratorii de drum vinovati , suntem si noi astia care , ne doare in anus de cei din jurul nostru
Ce pana noastra , ascultam muzica la maxim ...bem la volan cafelutza de dimineata , fumam , vorbim la telefon ...ok nu zice nimeni sa nu faci chestiile astea ( inafara de pura lege ) dar sa zic asa metaforic vorbind ca oamenii nu iti zic nimic , dar e chiar atat de greu sa auzi o amarata de ambulanta si sa incerci tu ca persoana sa iti iei angajamentul de a te da la o parte sau macar de a INCERCA ??!!

Daca o singura persoana din tot randul acela de masini din tot traficul de la capat pana la semafor , "paseste gresit " si il doare in **** atunci toata lumea care incearca poate fii de multe ori in zadar ...de ce ? ca de la 1 amarata de masina fie ea tico sau bmw ...spatiul in care este poate sa determine ca salvarea sa ajunga la spital in 1000000 de ore ...si uite asa avem grija ca oamenii din tara sa traiasca...

Nu conteaza ca e copil sau batran sau urat sau frumos , conteaza ca fiecare are dreptul la viata

Asa ca daca n-ai inteles nimic din filmulet , te sfatuiesc sa te mai uiti 1 data , poate pricepi
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 09-07-09, 12:58   #10
Kent8

Stage 5
 
Kent8's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,298
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

am vazut cel putin 2 masini un passat cc gri spre maro si un bmw (clar cu numere de bulgaria) care o taiat fata ambulantei.
eu in locul reporterilor luam un echipaj de politie in fata...acolo langa camera.
aia 2 asa-i ardeam...de 5 ani nu mai vedeau permis.
Kent8 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-09, 15:49   #11
Tweety_rzw
VW Driver

Stage 5
 
Tweety_rzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,554
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

Are dreptate "fata de mai sus" fumează la volan,au handsfree în ureche,eu aş interzice căstile pt că nu mai eşti atent,este exact ca telefonu' mobil,ar trebui lege pt handsfree vrei să vorbeşti la telefon exista car kitt pt telefon care redă sunetul în boxe mă rog asta ar fi o soluţie,am zis şi o mai zic încă odată spiritu civic e dus draq demult!
Tweety_rzw is offline   Reply With Quote
Old 09-07-09, 23:39   #12
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

Quote:
Originally Posted by Swat-Cat View Post
nu am inteles nimic din reportaj..... unde sa se duca ca sa faca loc pt salvare... si daca au auzit salvarea o sa ia masina la spinare si o s-o mute pe trotuar???
La ce întrebare ai pus, se vedea oricum că n-ai înţeles nimic era de ajuns să te uiţi cum au făcut loc primele câteva maşini ambulanţei şi cum ar fi avut loc s-o facă şi ceilalţi, telefoniştii-minune gură-spartă, toată ziua clanţa-clanţa la mobil, precum fac babele care trăncănesc toată istoria spitalelor prin care au trecut plus câteva reţete de prăjituri într-o cursă cu metroul

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 00:33   #13
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

Quote:
Originally Posted by Swat-Cat View Post
nu am inteles nimic din reportaj..... unde sa se duca ca sa faca loc pt salvare... si daca au auzit salvarea o sa ia masina la spinare si o s-o mute pe trotuar???


mi se pare un reportaj prost...... vinovatii sunt administratori de drum..
Prietene scuzama ca'ti spun dar ma faci sa cred ca esti unul dintre soferii de la volan prinsi cu matza'n sac...zimi tu mie cu mana pe inima ca nu aveau unde sa isi lipeasca masinile si eu nu mai zic nimic...am fost acolo pe splai si e loc sa aduni masinile pe partea dreapta de trece si o masina de pompieri pe banda 3...dar daca omu e marlan si "vezi dragaaaa ca am salvaaarea in spate ce pana mea o vrea si asta" si cafelutza in suportul de pahar si ziarul pe bord (ca se practica)...sa fim seriosi...unde buna vointa nu e...nimic nu e...si asa ca chestie sa iti dea de gandit putin...ce faceai daca erai in ambulanta cu mama ta pe moarte? Nu iti venea sa iesi sa zbieri la oamenii aia sa isi mute masina? Eu cred ca ai sa ii spui mamei tale "o sa ia masina la spinare si o s-o mute pe trotuar???"...DA FRATE!!! Mias muta masina si pe trotuar daca in spatele meu nu ar avea loc o ambulanta, SINCER!!!

Si app de reportaj exclusiv mi se pare foarte bun ca si toate reportajele celor de la HappyFish referitor la Romania si nu numai. Este filmat cu camera ascunsa si ofera o parere obiectiva, reala. Cand apare "camera" de filmat si microfonul in geam...HOPA!!! Nu se suie nimeni pe trotuar, nu se tamponeaza dar brusc se face loc la ambulanta...cum a zis si cineva mai sus...mai uitate odata...poate intelegi ideea...poate ca medicii pe ambulanta ar trebui sa aiba o camera falsa si un microfon fals...si cand se blocheaza salvarea sa sara repede cu camera si microfonul sa vada ei atunci ce liber se face...nu? Sau poate am putea noi sa fim pur si simplu oameni.
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 11:49   #14
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

Quote:
Originally Posted by Swat-Cat View Post
nu am inteles nimic din reportaj..... unde sa se duca ca sa faca loc pt salvare... si daca au auzit salvarea o sa ia masina la spinare si o s-o mute pe trotuar???


mi se pare un reportaj prost...... vinovatii sunt administratori de drum..
mi-am suit masina pe trotuar, era sa fac accident de cateva ori si am bagat-o si intr-o groapa de am ramas cu roata din groapa suspendata ca sa fac loc ambulantei. o viata conteaza mai mult decat un risc de tamponare sau o janta usor indoita.
dar voi cand chemati ambulanta inurati si spurcati medicii si soferii ambulantei ca nu ajung la timp.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 12:02   #15
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: ! ! !Tara in care mori cu zile !!!

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
mi-am suit masina pe trotuar, era sa fac accident de cateva ori si am bagat-o si intr-o groapa de am ramas cu roata din groapa suspendata ca sa fac loc ambulantei. o viata conteaza mai mult decat un risc de tamponare sau o janta usor indoita.
dar voi cand chemati ambulanta inurati si spurcati medicii si soferii ambulantei ca nu ajung la timp.
+1. BRAVO!
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -