Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 01-07-09, 23:43   #16
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: VIDEO: Este vară, vrem în vacanţă dar criza zice nu. Soluţia ne-o dă Saab 95

foarte tare reclama .. s-au gandit la toate )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-07-09, 13:18   #17
zapp_ecko

Stage 3
 
zapp_ecko's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 125
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: VIDEO: Este vară, vrem în vacanţă dar criza zice nu. Soluţia ne-o dă Saab 95

pentru cei ce au logan mcv nu doar dormi in el pun pariu ca ai si bucatarie si etaj la cat de mare este. am si eu acest gand nu stiu insa cum sa dorm cu wooferul in brate sau cu prietena)
__________________
Opel Vectra B I500 2.5 V6 194 with new and brutal transmision
https://vimeo.com/4627013
zapp_ecko is offline   Reply With Quote
Old 02-07-09, 13:23   #18
KAB

Stage 5
 
KAB's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 322
Member of:
[RENAULT]
[Toyota]
Default Re: VIDEO: Este vară, vrem în vacanţă dar criza zice nu. Soluţia ne-o dă Saab 95

Quote:
Originally Posted by laur_nsl View Post
interesant, am dormit intr-un passat din 86 break si vreu sa spun ca dupa ce am rabatat bancheta spate s-a facut mai mult loc decat intr-o camera de bloc. era tare masina pt vremea ei pacat ca avea doar 52 CP. stiu nemtii astia ce fac

Vrei sa zici "stiu suedezii astia ce fac"
KAB is offline   Reply With Quote
Old 02-07-09, 14:07   #19
Cr0c0 F

Stage 5
 
Cr0c0 F's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,454
Default Re: VIDEO: Este vară, vrem în vacanţă dar criza zice nu. Soluţia ne-o dă Saab 95

barbatul tinea capu cam stramb) daca asa a dormit o seara intreaga...a 2 a zi era clar paralizat pe jumate...cat despre dormitul in masina vreau sa spun ca e ceva super adevarat muzica pe fundal aer in functie de cat lasi geamu jos intr-un cuvant super
__________________
Primul semn de senilitate este sa crezi ca le stii pe toate…
Cr0c0 F is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -