Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 30-06-09, 22:52   #91
LoganFan

Stage 4
 
LoganFan's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 192
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

eram o data cu o cunostinta in masina,si ne grabeam si noi ca tot romanu',si pac,ce vedem noi in mijlocul intersectiei?s-a oprit o pustoaica cu o Fabia in mijlocul intersectiei ca nu mai stia pe unde sa o ia,a coborat fata din masina si se uita in stanga si in dreapta,toti claxonam si urlam,pana la urma coboara unul si o ia la intrebari....aia fiind proasta nici nu stia sa explice unde vrea sa ajunga,asa ca omul a inceput asa putin s-o injure si ia zis sa parcheze masina pe lateral si sa mediteze acolo))))))Dumnezeu a fost foarte crud cu unii oameni)))
__________________
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...83#post2304783 piese Dacia 1300-1400 de vanzare
LoganFan is offline   Reply With Quote
Old 30-06-09, 22:56   #92
LoganFan

Stage 4
 
LoganFan's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 192
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

probabil fata si-a luat carnetul la proba "orala",nu e vina instructorului,cand vezi fata doritoare de carnet,si profesionista la "condus",de ce nu?))))
LoganFan is offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 09:10   #93
Razvan_b50kze

Stage 5
 
Razvan_b50kze's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,069
Member of:
[VW]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

ce rupta =)))
Razvan_b50kze is offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 11:13   #94
doomdie
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 0
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Ignoranta si nesimtita, dar superba. Are o feminitate izbitoare
doomdie is offline   Reply With Quote
Old 02-07-09, 13:47   #95
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Ce tare-i asta =))

"reporter: - n-ai observat ca blochezi intrarea la banca?
proasta: - ba, am observat.
..........
alte intrebari
..........
reporter: - da nu ti-ai dat seama?(ca daca parchezi asa, blochezi intrarea)
proasta: - nu mi-am dat seama"
=))))))))=))))deci de proasta ce ii se contrazice singura a observat ca blocheaza intrarea in banca dar totusi nu si-a dat seama =))))) vai nu mai pot de ras=))))
__________________
dati-mi un ciocan sa-mi indrept comportamentul
If I'm going to Hell ... I'm going in an BMW
the joint makes me high, but BMW makes me fly
In a BMW, happiness isn't around the corner, happiness is in the corner.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 02-07-09, 16:28   #96
fe_billy92
Opel Driver

Stage 5
 
fe_billy92's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 458
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[Opel]
[SEAT]
[RENAULT]
[VW]
[FORD]
[MERCEDES]
[DAEWOO]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Mare lucru ca 5 barbati sa impinga masina 30 de cm. Trebuia sa se faca aja tam-tam. Aia nu e soferita...si nici nu o sa fie vr`odata
__________________
Renault Megane 1.5@dci
Opel Calibra 2.0 8v / 2.0 16v
Opel Astra Bertone 2.0 Turbo @
Daewoo Cielo 1.5 16v
Ford Mondeo 2.0 TDDI @
Mercedes C200 Kompressor
Testere de diagnoza pentru toate tipurile de masini, mecanica tinichigerie-vopsitorie: http://iulius-service.ro/
fe_billy92 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-09, 16:44   #97
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Quote:
Originally Posted by fe_billy92 View Post
Mare lucru ca 5 barbati sa impinga masina 30 de cm. Trebuia sa se faca aja tam-tam. Aia nu e soferita...si nici nu o sa fie vr`odata
si daca era bagata in viteza si frana de mana trasa?..crezi ca e ca in nefese?
dolb is offline   Reply With Quote
Old 02-07-09, 17:06   #98
fe_billy92
Opel Driver

Stage 5
 
fe_billy92's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 458
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[Opel]
[SEAT]
[RENAULT]
[VW]
[FORD]
[MERCEDES]
[DAEWOO]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

si ce dka? doar nu e SUV......30 de cm puteau sa il taraie
fe_billy92 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-09, 19:53   #99
UNLORD

Stage 5
 
UNLORD's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,547
Wink Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Azi un A6 Allroad era singura masina parcata cash, cu o roarta pe gazonul public, asta pe o strada f. lunga unde toti ceilalti erau ok parcati.
UNLORD is offline   Reply With Quote
Old 05-07-09, 19:18   #100
_anaconda_

Stage 5
 
_anaconda_'s Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 3,556
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Si eu am vazut azi o masina parcata pe flori in fata apartamenutul la 5m distanta de ditamai parcarea. Era un seria 3 E90.
_anaconda_ is offline   Reply With Quote
Old 05-07-09, 21:08   #101
pejo_cez

Stage 5
 
pejo_cez's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 423
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

99% din "soferite" au locul la cratita si cum obtin ele carnetul ala ... nu ar vrea sa stie sotii sau prietenii lor ) intr-un an am avut 2 accidente cu masina, unul in care a intrat o idioata in curu meu cu un clio rosu, desi era ditamai coloana si stateam oprit acolo de juma de minut ea nu m-a vazut s-a oprit drept in mine, si inca o idioata care a facut stanga in fata mea de pe banda a2a eu fiind pe banda a3a, nesemnalizand si neasigurandu-se, asta din urma tot cu clio, am zis cand mai vad vreuna cu un clio ma opresc si o las sa se duca...la...unde vrea ea dar sa nu fie mai aproape de 100m de mine ) sunt pericol social
__________________
http://www.BagStore.ro
pejo_cez is offline   Reply With Quote
Old 09-07-09, 12:52   #102
Kent8

Stage 5
 
Kent8's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,298
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

ma doare minteaaaaaaaaaa
Kent8 is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 00:10   #103
mrnej

Stage 2
 
mrnej's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 48
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

avea sigura un singur neuron de a parcat akolo
mrnej is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -