Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-09, 20:47   #31
alexcump

Stage 5
 
alexcump's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 605
Member of:
[Hyundai]
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

Doamne cati ofensati. Oameni buni credeti ca imi pasa mie ce credeti voi de masina asta?

Mie imi place si arata bine ma doare undeva ca unu zice ca nu e faina. M-am saturat sa tot aduc argumente in privinta acestui fapt( vezi topicul cu bmw-ul auriu din russia in care mi-am sustinut parerea explicandu-le acestor oameni fenomenu).

Atata va atacati si imediat asociati tuningul cu muzica cu 50 cent sau cu guta.
De unde si pana unde acesta este o masina ratata?
De unde deduceti voi ca proprietaru si-a batut joc de masina?

Eu zic sa va referiti strict la parerea voastra si sa nu mai aruncati cu vorbe in alti. Era de ajuns sa ziceti ca iti place sau nu fara sa incepeti cu ideei geniale
''Ar merge intr-un videoclip cu 50 cent sau intr-o manea, dar atata timp cat exista fani 50 cent (care ajunge in Romania si intreaba unde se afla ca habar nu are ce e cu el) o sa existe si astfel de aberatii. "

off-topic: Ce vrei sa spui viper007 prin expresia atata timp cat exista fani 50 cent? Toata lumea trebuie sa asculte muzica simfonica ca tine? Deci nimeni numai asculta 50 cent ca asa zice domnu viper007.

Nu am vrut sa supar pe nimeni dar in fiecare topic aceleasi tampenii.
__________________


Te rog voteaza-ma aici in concursul Opel Adam.
Multumesc
E-mail: cumpanici.alexandru@yahoo.ro
alexcump is offline   Reply With Quote
Old 11-06-09, 20:58   #32
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

Quote:
Originally Posted by alexcump View Post
Doamne cati ofensati. Oameni buni credeti ca imi pasa mie ce credeti voi de masina asta?

Mie imi place si arata bine ma doare undeva ca unu zice ca nu e faina. M-am saturat sa tot aduc argumente in privinta acestui fapt( vezi topicul cu bmw-ul auriu din russia in care mi-am sustinut parerea explicandu-le acestor oameni fenomenu).

Atata va atacati si imediat asociati tuningul cu muzica cu 50 cent sau cu guta.
De unde si pana unde acesta este o masina ratata?
De unde deduceti voi ca proprietaru si-a batut joc de masina?

Eu zic sa va referiti strict la parerea voastra si sa nu mai aruncati cu vorbe in alti. Era de ajuns sa ziceti ca iti place sau nu fara sa incepeti cu ideei geniale
''Ar merge intr-un videoclip cu 50 cent sau intr-o manea, dar atata timp cat exista fani 50 cent (care ajunge in Romania si intreaba unde se afla ca habar nu are ce e cu el) o sa existe si astfel de aberatii. "

off-topic: Ce vrei sa spui viper007 prin expresia atata timp cat exista fani 50 cent? Toata lumea trebuie sa asculte muzica simfonica ca tine? Deci nimeni numai asculta 50 cent ca asa zice domnu viper007.

Nu am vrut sa supar pe nimeni dar in fiecare topic aceleasi tampenii.
Invata sa dai quote, sa scrii, sa te exprimi, cum adica sa te referi la propria parere? Cred ca ai vrut sa zici ca trebuie sa iti sustii propria parere, ceea ce am facut EU, si nu sa ataci parerea altuia, ceea ce ai facut TU. Aruncatul vorbelor in alti(i) nu stiu ce este, o fi citat din Guta, la fel si "era de ajuns sa ziceti ca iti place". Cred ca ma pot ofensa cat vreau eu in fata oamenilor care scriu asa.

Nu viper007 a zis "atata timp cat exista fani 50 cent..." ci eu, casca ochii, si invata sa dai quote. Mi se pare ca tu esti confuz si "atacat" cum zici tu... si nu ma refeream la muzica ca si gen neaparat, ci la mentalitate, atitudine.

Ramai pe sistem turbo, si sa fii sanatos!

Last edited by slayersland; 11-06-09 at 21:04.
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 11-06-09, 21:45   #33
UNLORD

Stage 5
 
UNLORD's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,547
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

Quote:
Originally Posted by calin_m_power View Post
va spun sincer iubesc marca bmw,dar astfel de culori ca sa le zic asa sunt de cocalari de dubai.arata ca dracu!!!!!!!!!!!!!as vedea un manelar in asa ceva.cum era si acel m5 auriu!jalllllllniiiiiiccccccccccccccccccc!!!!!!!!! !!!!!!
Bine punctat...arata jenant...sunt convins ca proprietarul nu e "prea de vitza nobila"...ce sa ii faci...
UNLORD is offline   Reply With Quote
Old 11-06-09, 22:10   #34
balaur_boss

Stage 1
 
balaur_boss's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 17
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

Quote:
Originally Posted by the_one_and _only View Post
Oribil si stupid, alt 50 Cent wannabe. Sunt atatea paint job-uri care pot scoate in evidenta o masina frumoasa, si astia le fac cromate sau aurii.
daca sunteti tarani nu va mai dati voi cu parerea pe aici.......ca la masina asta nu aveti ce sa comentati
balaur_boss is offline   Reply With Quote
Old 11-06-09, 22:45   #35
ady_grassu

Stage 2
 
ady_grassu's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

prea stralucitor pentru ochi...si totusi in romania noastra nu ar avea ce cauta asa ceva....
ady_grassu is offline   Reply With Quote
Old 11-06-09, 22:48   #36
Bmw_ManiaK

Stage 2
 
Bmw_ManiaK's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 47
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

Arata binisor , dar totusi daca as avea posibilitatea sa imi iau unu , l-as prefera negru cu int. rosu. :X:X:X:X:X: !
Bmw_ManiaK is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 00:19   #37
T u p 3 u
VW Driver

Stage 5
 
T u p 3 u's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 556
Member of:
[VW]
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

gusturile nu se comenteaza..asta a fost placerea omului asta a facut.
T u p 3 u is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 01:08   #38
TAZMANIAN DEVIL

Stage 2
 
TAZMANIAN DEVIL's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 28
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

yo zic ca merita si niste jante cromate
TAZMANIAN DEVIL is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 01:17   #39
aleXpeed

Stage 5
 
aleXpeed's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 314
Member of:
[DACIA]
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

Desi nu sunt adeptul cromului aftermarket imi place foarte mult cum arata acest M3. Este parerea mea, nu ascult manele, si sincer nu mi-ar pasa de parerile altora, mie chiar imi place iar daca l-ati vedea in realitate nu ati avea cum sa nu il admirati chiar si la umbra. In schimb cromul din Vitan in combinatie cu alte culori de serie este jalnic.
aleXpeed is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 06:37   #40
pwr_bz

Stage 5
 
pwr_bz's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 4,289
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

Arata destul de bine din punctul meu de vedere.Fiecare cu parerile si gusturile sale
pwr_bz is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 08:08   #41
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

foarte tare culoarea
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 09:03   #42
Claw166

Stage 5
 
Claw166's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 609
Member of:
[Suzuki]
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

Quote:
Originally Posted by the_one_and _only View Post
Oribil si stupid, alt 50 Cent wannabe. Sunt atatea paint job-uri care pot scoate in evidenta o masina frumoasa, si astia le fac cromate sau aurii.
lasa bre sa vede dusmanii
o mare tiganie
Claw166 is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 10:02   #43
hohlotto

Stage 5
 
hohlotto's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 321
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

e perfect pt manelisti.nu mai lipseste numai sai cobori geamurile si sa urle guta in difuzoare.mi se pare o stupizenie
hohlotto is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 10:22   #44
alex22das

Stage 5
 
alex22das's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 312
Member of:
[Opel]
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

mie imi place cum arata dar parca iar fi trebuit si niste jante cromate.... fiecare cu gusturile lui.... ) ... oricum si mustangul de langa e superb
alex22das is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 10:25   #45
DAN18bt

Stage 3
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 116
Default Re: BMW M3 cromat din Rusia

Habar n-aveti ce e cu voi! Masina e super! Stiti voi ce e ala tuning...va da ti o gaura in toba si puneti o finala cromata si gata,"mi am tunat masina"!
__________________
Because everything else is shit
DAN18bt is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -