Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FORD

FORD Forum Ford - dedicat posesorilor de Ford: Masina mea, Tuning, Anunturi vanzare-cumparare, Zona Tehnica

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-02-08, 21:57   #1
NWZeu

Stage 5
 
NWZeu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,034
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[DAEWOO]
[FORD]
[BMW]
Default CITITI va rugam inainte de a posta / completa un thread !

BUN VENIT IN SECTIUNEA FORD DIN CADRUL FORUMULUI 4 TUNING
SECTIUNEA FORD SE IMPARTE IN 5 SUB-FORUMURI FIECARE CU TEMA PROPRIE:

MASINA MEA FORD - membrii forumului isi pot prezenta masina personala de asemenea si modificarile aduse acesteia.

FORD TUNING - tuningul adus marcii FORD , noutati , prezentari.

ZONA TEHINICA, SECRETE, TIPS & TRICKS FORD - membrii forumului pot cere ajutorul in nelamuriri, probleme tehnice si nu numai; diferite secrete de la pasionati pentru pasionati ai marcii FORD.

ALTE DISCUTII FORD - dupa cum spune si titlul -> Consiliere auto FORD si alte discutii care nu se considera ca se pot incadra in restul sub-forumurilor.

ANUNTURI AUTO FORD - zona dedicata celor care vand/cumpara autoturisme si piese FORD.


Inainte de a deschide un thread, alegeti unul din cele 5 sub-forumuri in care considerati ca s-ar incadra threadul !
Ajutati forumul 4tuning printr-un comportament demn de acest Site-Forum, dand dovada de maturitate in posturi, de discutii constructive si de indrumari pozitive pentru ceilalti!
Experienta, sfaturile si cunostintele se DISCUTA nu se IMPUN !
Orice comentariu care nu e adecvat precum si discutiile oftopic se vor sterge sau in functie de gravitatea 'faptei' se va penaliza cu avertisment si se poate ajunge la Ban !

Spor la postat !
__________________
Ford Mondeo MK3 DuratecHE --- BMW E46 FL 320D --- Daewoo Cielo Executive DOHC 16V
uita-te bine in oglinda, aparentele insala
NWZeu is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -