Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 25-05-08, 18:21   #76
junior07c

Stage 5
 
junior07c's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 769
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

ceva poze?
junior07c is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 19:06   #77
TOMMY

Stage 3
 
TOMMY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 102
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
In Baia Mare au luat prefectura , in Satu Mare vor primaria ...Cand vom vedea un primar roman in Ungaria???
Asta mi'a fost nemultumirea in legatura cu show'ul....in rest nota 10 )
Atunci cand vor fi asa multzi romani in Ungaria catzi maghiari sunt in Romania
TOMMY is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 20:45   #78
Dracushor

Stage 5
 
Dracushor's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 410
Member of:
[Opel]
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

Tocmai am sosit din oras.
Show-ul a fost super. Cel mai tare mi-o placut cei doi drifteri din ungaria, pacat ca BMW-ul sa stricat ca daca nu atunci mai facea ceva scheme.
Mai tarziu revin cu un "album de poze"
Dracushor is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 21:23   #79
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Nici acolo nu am scapat de campania electorala ...La Baia Mare macar erau romani .... Aici am primit ceva ''fluturas'' in limba maghiara...Nu am nici o treaba cu maghiarii si Ungaria chiar imi plac ..dar asa ceva este strigator la cer ...In Baia Mare au luat prefectura , in Satu Mare vor primaria ...Cand vom vedea un primar roman in Ungaria???
Asta mi'a fost nemultumirea in legatura cu show'ul....in rest nota 10 )
ionutz,faza ii ca g....oaiele astea de candidati au profitat de showu asta fara acordu nostru....in fine toata lumea so simtit bine si showu o fost pe masura asteptarilor tuturor
__________________
OO==[][]==OO BMW drivers get laid more than anyone else
veveve is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 21:35   #80
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Red face Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Nici acolo nu am scapat de campania electorala ...La Baia Mare macar erau romani .... Aici am primit ceva ''fluturas'' in limba maghiara...Nu am nici o treaba cu maghiarii si Ungaria chiar imi plac ..dar asa ceva este strigator la cer ...In Baia Mare au luat prefectura , in Satu Mare vor primaria ...Cand vom vedea un primar roman in Ungaria???
Asta mi'a fost nemultumirea in legatura cu show'ul....in rest nota 10 )
Daca astea au fost nemultumirile tale inseamna ca e ok, nu
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 21:44   #81
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

Show'ul mi'a placut mult ...se vede ca cei din Satu Mare se pricep la astfel de evenimente.....) Mult succes si pe viitor ..si poate vom organiza un astfel de show impreuna pe aeroportul de la Baia Mare ...

PRECIZEZ CA AR FI BINE SA SE FACA TOP 5 CELOR MAI ORGANIZATE SI REUSITE TUNING SHOW'URI DIN TARA...ROG OFICIALI 4TUNING SA IA IN CONSIDERARE ACEST ASPECT

Eu imi doresc ca la anul sa organizam cel mai tare show tuning din romania la care sa avem invitatii din mai multe tari ..E vremea ca si Romania sa'si arate adevarata valoare ascunsa in domeniul tuning'ului ..Deja incep sa ma gandesc la mult aspecte ...
Bravo my brothers ...))
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 21:44   #82
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Thumbs up Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by veveve View Post
ionutz,faza ii ca g....oaiele astea de candidati au profitat de showu asta fara acordu nostru....in fine toata lumea so simtit bine si showu o fost pe masura asteptarilor tuturor
Bosu mic, nu trebuie sa facem pe nimeni g...oaie ca nu-i cunoastem personal pe toti si nu stim cine si in ce masura e un bun om politic sau nu... Noi toti am fost acolo pentru show si nu pentru alegeri. Pe mine, personal, nu m-a deranjat ca s-au impartit pliante electorale (cu toate ca frumos si etic era sa ne-ntrebe totusi cineva) ca in fond si la urma urmei noi am fost cei care au invadat domeniul public in plina campanie electorala si ma bucur ca, cu toate acestea, am fost totusi ajutati de catre autoritatile satmarene in realizarea acestui event, care dupa parerea multor persoane si oficialitati prezente a fost un succes, AGAIN
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 21:51   #83
junior07c

Stage 5
 
junior07c's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 769
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

hai mah puneti niste poze pt cei care nu au fost..eu d exemplu )is curios ce a fost
junior07c is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 21:52   #84
quick_silver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 447
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

a fost un show reusit.. felicitari
quick_silver is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 21:55   #85
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Exclamation Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Show'ul mi'a placut mult ...se vede ca cei din Satu Mare se pricep la astfel de evenimente.....) Mult succes si pe viitor ..si poate vom organiza un astfel de show impreuna pe aeroportul de la Baia Mare ...

PRECIZEZ CA AR FI BINE SA SE FACA TOP 5 CELOR MAI ORGANIZATE SI REUSITE TUNING SHOW'URI DIN TARA...ROG OFICIALI 4TUNING SA IA IN CONSIDERARE ACEST ASPECT

Eu imi doresc ca la anul sa organizam cel mai tare show tuning din romania la care sa avem invitatii din mai multe tari ..E vremea ca si Romania sa'si arate adevarata valoare ascunsa in domeniul tuning'ului ..Deja incep sa ma gandesc la mult aspecte ...
Bravo my brothers ...))
La prima privire e buna ideea de a face un top 5 cu show-urile reusite DAR MARE ATENTIE : gandeste-te ce ar insemna daca organizatorii ar incepe sa se intreaca intre ei creand astfel un precedent privind concurentza intre show-uri ceea ce ar insemna implicit si o antrenare a concurentei neloiale (spus pe shleau)... ex. : atragerea expozantilor la anumite show-uri si convingerea acestora sa nu participe la altele etc...... exemplele pot fi multe...
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 22:01   #86
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

P.S. multumimpentru aprecieri !
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 22:03   #87
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

Sunt foarte obosit acuma asa ca il rog pe bunul meu prieten Gergo ca maine sa puna el concluziile oficiale despre AUTO-TUNING SHOW 2 SATU MARE !
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 23:11   #88
phenomiq

Stage 2
 
phenomiq's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 49
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

>> Again! << In primul rand felicitari organizatorilor! Showul in totalitate a fost OK, categoric parerile pot diferi de la om la om. Aceasta data cum nu am concurat am fost un simplu spectator si am avut ocazia sa-mi fac o imagine despre public si ma refer la faptul cine cat stie despre masini si comportamentul lor. Publicul de peste 35~40 de ani foarte civilizat, unii chiar cunosc bine masinile cu mici-mari erori, dar tineretul in special 15~20 ani teroare. Nici prin gand nu mi-a trecut ideea ca sunt asa necivilizati si cu expresiile lor noncivilizate care se auzeau din minut in minut repetat. Trecand in fata lor concurentii cu mai putin noroc .... "scoteau" cate-un cuvant/fraza de necomentat, de parca ei puteau face mai bine. Imi pare bine ca nu am concurat acest an, mai ales gandindu-ma ca si eu puteam fi (sau chiar am fost criticat anul trecut) criticat in acest hal ca cei cum am mai amintit "putin norocosi". Jale! Showul a fost OK, ca anul trecut. Pentru mine era o zi frumoasa, drept este ca am fost cu prietenii intr-o gasca buna, ne-am distrat de minune. Multumesc organizatorilor si felicitari tuturor concurentilor!
phenomiq is offline   Reply With Quote
Old 26-05-08, 00:08   #89
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by szambi77 View Post
La prima privire e buna ideea de a face un top 5 cu show-urile reusite DAR MARE ATENTIE : gandeste-te ce ar insemna daca organizatorii ar incepe sa se intreaca intre ei creand astfel un precedent privind concurentza intre show-uri ceea ce ar insemna implicit si o antrenare a concurentei neloiale (spus pe shleau)... ex. : atragerea expozantilor la anumite show-uri si convingerea acestora sa nu participe la altele etc...... exemplele pot fi multe...
E adevarat ce spui , dar daca stam bine sa analizam situatia si acum exista o mica concurenta intre organizatori ....Sincer nu cred ca vor exista organizatorii care sa convinga publicul sa nu mearga si la alte show'uri ...ar inseamna ca EX : Comunitatea tuning din Baia Mare sa nu participe la evenimente organizate in Cluj sa nu faca publicitate mai mare ) este doar un EXEMPLU si trebuie tratat ca atare ).... Organizatorii sa se intreaca in multitudinea de activitatii organizate , amploarea show'ului , numarul participantilor , etc....
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 26-05-08, 01:09   #90
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Auto-tuning Show 2 Satu Mare

frumoasa locatie, frumos spectacol... mi-a placut mult is multumit si de cazanu meu...
tekno is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -