Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-07, 19:03   #1
DoDo NSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
DoDo NSL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,047
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
[AUDI]
[2 Roti]
Exclamation Ceva ... prin Severin ?

In Severin Stiu Ca A Mai Fost Odata O Expozitie De Tuning Auto...Dar In Afara De Dacia Accea Din Videoclipul "Cassa Locco" Si Inca Vreo 5-6 Altceva Nimic ... Stiu Ca Pentru A Face O Expozitie 4tuning In Adevaratu Sens Al Cuvantului Trebuia Foarte Multi Bani,Dar Sunt Sigur Ca Daca Cineva Ar Lua Initiativa Ar Fi Mult Mai Usor !
DoDo NSL is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 19:12   #2
elvislorin

Stage 2
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 67
Default Re: Ceva ... prin Severin ?

Quote:
Originally Posted by Buggatty View Post
In Severin Stiu Ca A Mai Fost Odata O Expozitie De Tuning Auto...Dar In Afara De Dacia Accea Din Videoclipul "Cassa Locco" Si Inca Vreo 5-6 Altceva Nimic ... Stiu Ca Pentru A Face O Expozitie 4tuning In Adevaratu Sens Al Cuvantului Trebuia Foarte Multi Bani,Dar Sunt Sigur Ca Daca Cineva Ar Lua Initiativa Ar Fi Mult Mai Usor !

cu ceva intarziere postez si yo...nu e expo de tuning auto..competie de car audio...organizata de EMMA...avem privilegiu de a avea un om bine pus in organizarea lor si de aceea a fost posibil...altfel nu vedeam noi asa ceva ...anu asta mai multe masini...cassa locco pe post de gazde...f okey...dar nu asa multe masini modificate la ext...dar audio mult mai bine....
elvislorin is offline   Reply With Quote
Old 10-09-07, 14:26   #3
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Ceva ... prin Severin ?

am creat eu un nou topic cu ceva poze,
https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/51164-emma-turnu-severin-portile-fier.html
200SX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -