Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 10-07-07, 01:12   #16
tfsi

Stage 5
 
tfsi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 550
Default Re: VTM Amatori la Alba Iulia 08.07.2007

Quote:
Originally Posted by gabi_brabus View Post
ce lancia?! cea rosie de la amatori parca era opel manta.
http://s94.photobucket.com/albums/l9...aAmatori17.jpg

tocmai la asta ma refeream ca nu a fost super: restrictia de putere pt etapa de amatori.iar la etapa de licentiati au fost prea putini inscrisi
__________________
Colin Forever!
tfsi is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 08:20   #17
gabi_brabus

Stage 2
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 32
Default Re: VTM Amatori la Alba Iulia 08.07.2007

stiu ce zici...dar gandestete ca ACR`ul nu are puterea Federatiei.
masina din poza o ciudatenie mica, "Inocentia" se numeste )
dar sa sti ca costurile de participare la o astfel de etapa sunt mult mai mici 100ron fata de 100EUR cat costa VTM de FRAS(eu asa stiu)
salutari!
gabi_brabus is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 11:36   #18
bigii3fan

Stock
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1
Default Re: VTM Amatori la Alba Iulia 08.07.2007

de ce nu ziceti ca in prima zi eli lo batut pe borlovan si a doua zi nu lo mai lasat sa participe dar totusi e bine ca am avut un asemenea eveniment la alba iulia si trbuie sa i multumim d-l MIHAI BELDIE restu numai gafe or facut si or fost ndrepti nu io lasat numai pe alegere pe aia peste 120 cai or gresit la timpi la amatori si lo trecut pe locul 3 ca timpi general pe ala cu inocentia si numai gafe
bigii3fan is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 15:01   #19
gabi_brabus

Stage 2
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 32
Default Re: VTM Amatori la Alba Iulia 08.07.2007

da.corect! eu nu am vrut sa zic pt ca sareau toti pe mine probabil.asa e..Eli i`a dat lu' borlovan 5 secunde din cate stiu.
eli a mers in calitate de organizator,cu masina de strada iar timpu pe care l`a scos i`a determinat p oficiali sa nu`l mai lase..mergea mult prea tare si nu era in siguranta(o masura ligica din moment ce la debutanti era limita de cp)
si magaria cu timpul...ce sa zic. Calin cu inocentia a scos ceva 2.40 f departe de podium. cam aiurea
sa speram ca in toamna o sa revina,nu?
gabi_brabus is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -