Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-06-07, 23:43   #136
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007

Sa scrietei care sunt criteriile pentru care se primesc masini inn functie de fiecare categorie (asta cand o sa dati datele finale despre expozitie) ca sa stiu ce sa mai fac la masina ca sa pot intra in expozitie.
CT-07-APV is offline  
Old 27-06-07, 23:48   #137
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007

Ti-ar mai trebui niste jante...ca in rest e draguta
peter is offline  
Old 28-06-07, 00:11   #138
fixu_mic

Stage 5
 
fixu_mic's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 339
Default Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007

onule..da mi si mie un pm q idu tau d mess k trebuie sa vorbim ) urasc luna asta toti se distreaza eu dau bacu..TRIST...oriqm dpa...ce zici are loc si "maria ioana" mea la participare? se incadreaza? :P
fixu_mic is offline  
Old 28-06-07, 20:58   #139
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007

ONU nu prea are timp sa posteze la posturile voastre are multa treaba cu organizarea asa ca va raspund din ce stiu si din ce mi s-a spus de la organizatori si ONU .
[B]APV am zis ca nu pot fi bagate orice masini in sensul sa nu fie lovite sau anumite parti atarnate
Masinile trebuie sa fie intr`o conditie buna adica mai pe scurt sa nu vina masini darmate pentru ca este in beneficiul comunitatii Constanta si al altora sa nu facem un show nasol...
Crapaturi sparturi sunt considerate in astfel de show-uri ca un minus si pun semnul intrebarii atat la inscriere cat si la concurs in caz ca sperati la vre-un premiu ( ma refer la avarii mari crapaturi destul de vizibile sau alte "bube" )
FIXU_MIC , eu zic ca poti veni linistit cu masina arata foarte bine , parerea mea , dar atentie esti dintr-un club , daca faci parte din acel club inainte vorbeste cu Presedintele Clubului de care apartii pt ca este posibil ca standu clubului respectiv sa fie deja rezervat , deci sa stiti daca veniti mai multi , asta ca sa nu te trezesti ca ai masina intr`o zona total distanta fata de cea a clubului de care apartii.
Chiar daca sunt multi care nu apartin de nici un club , nu este nici cea mai mica problema.
APV , la autohton eu zic ca vei face fatza bine cu niste jentzi si poate chiar folii deci daca ai macar jentile eu zic ca nu ai avea de ce sa iti faci griji , oricum vei fi acceptat pentru ca la autohtona te integrezi foarte bine!
In curand alte detalii , daca mai aveti intrebari astept , dar raspunsurile mele e posibil sa fie limitate! o zi buna
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 28-06-07, 22:13   #140
mark_uss
Xtreme Club Emotion Member

Stage 5
 
mark_uss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 468
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[PORSCHE]
Talking Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007

pt cei din ctza ..lasatzi intrebarile si punetzi mana si aranjatziva masinile cum trebuie..eu unu disper ca nu imi vin piesele din germania,,am mainile legate..imi vine sa o iau pe jos dar o rezolvam..asa ca tineti minte ..SHOW TRE SA FIE LA INALTIME..
__________________
Skoda Octavia 2
eX 944 PORSCHE.
mark_uss is offline  
Old 29-06-07, 00:31   #141
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007

Pregatiri se fac destul de mult. Sa fie timp sa se poata face tot ce se vrea si bani (care se fac)
CT-07-APV is offline  
Old 29-06-07, 05:22   #142
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007

continuare discutiilor in subforumul dedicat evenimentului
https://forum.4tuning.ro/411-4tuningfever-2007.html
Gratzian is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -