Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 24-02-05, 00:44   #1
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Lansare revistei F1 Romania

Salutare ...

Acum m-am intors. Eu cu Polifem aveam invitati pentru lansare nou revistei F1 Romania. E o revista cel mai populara din lume despre Formula 1. Romana e 27 limba in care putem sa o citim.

Cred cel mai mult o sa va povestesc poze pe care am pus. Erau fete frumose si masini puternice (mai excata una ... F1 ). Aveam si placere sa ne uitam la scurte filmuletze facute in Anglia by Toyota Racing Team. In general eram surprins ... cand ne duceam acolo nu credeam ca va fii asa

Sper ca Poli o sa va spune si cateva cuvinte ... Pentru mine e greu sa scriu poveste
__________________
www.insomniaracing.org

Portocala Mecanica
zetemte is offline   Reply With Quote
Old 24-02-05, 00:52   #2
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

da ... deci vreau sa multZumesc prietenului meu cel mai bun ... Kimi Raikkonen shi lui Pablo Montoya, fratele meu de cruce ... ce pot spune este ca ... long live McLaren-Mercedes ... shi sa ii vedem pe pi$ta

Ok ...
Cum v-am obisnuit, noi insomniacii incercam sa fim prezenti la cele mai \"mondene\" evenimente automobilistice shi deci, nu puteam lipsi de la acest SHOW
Genial este faptul ca am primit aceste invitatii, chit ca ne-am prezentat acolo mai \"neformali\" ca sa zic asha, am avut o prezenta remarcabila, de unde... ne-au rugat ca monopostul sa faca poza cu noi shi la fel shi les fammes

glumesk. A fost sublim. ce pot spune. O receptie cu adevarat de neuitat. S-a inceput cu un mic gag facut de un anume comic, ne-a incantat SISTEM cu ale sale muzici, dar cel mai impresionant a fost monopostul oferit de cei de la TOYOTA, care arata dementZial, mai ales cu vre-o 6 fete pe langa el . Baietii de la f1racing au fost echipati bine pentru acest event: jocurile laser care au pus stapanire pe toata sala si nu au lipsit filmuletele de prezentare ale monopostului care au venit impreuna cu o adevarata muzica pentru multe din urechile celor pasionati de F1 sau chiar de mashini, sunetul unui monopost de formula 1.

Le dorim succes celor de la F1Racing, la cat mai multe numere si poate cine stie... Insomnia in revista lor!!!


www.f1racing.ro
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	normal_for38_102.jpg
Views:	94
Size:	35.3 KB
ID:	19185   Click image for larger version

Name:	normal_for30_271.jpg
Views:	94
Size:	26.1 KB
ID:	19186   Click image for larger version

Name:	normal_for29_306.jpg
Views:	93
Size:	27.4 KB
ID:	19187  

Click image for larger version

Name:	normal_for24_109.jpg
Views:	99
Size:	29.8 KB
ID:	19188   Click image for larger version

Name:	normal_for22_319.jpg
Views:	101
Size:	32.2 KB
ID:	19189  
__________________
polifem is offline   Reply With Quote
Old 27-02-05, 16:47   #3
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default

Am auzit ca LrR lanseaza LINIUTA din Carpati.
aviator is offline   Reply With Quote
Old 21-03-05, 18:30   #4
Marinica

Stage 3
 
Marinica's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 87
Default

Este de laudat ca cineva a scos o asemenea revista pe piata romaneasca, acum ca revista a aparut ne gandim deja la o pista chiar ).
Marinica is offline   Reply With Quote
Old 21-03-05, 21:27   #5
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

lol ... chiar asha ... voteaza-l pe domnul ... am shi uitat cum il cheama ... ca o sa ajunga el primar shi face pista din TOATA CAPITALA
polifem is offline   Reply With Quote
Old 22-03-05, 13:58   #6
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sherb si nu mai stiu cum ...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -