Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 14-08-10, 08:30   #136
fritz-sv

Stage 5
 
fritz-sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 4,210
Member of:
[SEAT]
Arrow Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Quote:
Originally Posted by danutzcag View Post
domnu' fritz imi poti dau un pm cu id tau sa-ti pun niste intrebari....multumesc
daca vrei sa vb cu fritz personal iti las numarul de telefon 0743 074190
pe id ul fritz4tuning de obicei tot eu sunt ..
fritz-sv is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 15:42   #137
catalin_bike

Stage 2
 
catalin_bike's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 25
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Locul 3 cat B ,se putea si mai bine. A fost un concurs frumos , vreme frumoasa, aer curat, felicitari organizatorilor !
catalin_bike is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 18:41   #138
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Thumbs up Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Felicitari organizatorilor ... a fost un eveniment reusit .
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 18:45   #139
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

vreau sa le multumesc organizatorilor pentru showul oferit, si speram ca o sa fie cat mai multe de acest gen..ca sa descriu intr-un cuvant as zice SUPERB salutare
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 18:53   #140
Heparu_Boy
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Heparu_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 929
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

vand ornamente praguri si pedale "type r " ))))))))) cea mai tare partea aia cu premiile ))))
Heparu_Boy is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 19:12   #141
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

...si expo? Ma bucur nespus ca nu am avut proasta inspiratie sa vin cu Fiatul.

...in rest am sa revin cu un post ceva mai lung. Abea am ajuns, un dush si revin...oricum, am fost ff dezamagit ca nu am vazut unde erau masinile de expo sau locul de expo...in rest..............
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 20:04   #142
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
...si expo? Ma bucur nespus ca nu am avut proasta inspiratie sa vin cu Fiatul.

...in rest am sa revin cu un post ceva mai lung. Abea am ajuns, un dush si revin...oricum, am fost ff dezamagit ca nu am vazut unde erau masinile de expo sau locul de expo...in rest..............
...si am revenit. Pentru inceput vreau sa felicit pe Razvan LKN pentru aportul adus (mare), Fritz & Crazy Drivers! Au organizat BINE acest eveniment, totusi cu mici scapari. (detaliem). Mai vreau sa ii felicit pe cei care au participat, pe cei care au fost fair-play, pe cei care au castigat!!!

Deci bune: Vreme, Masini, Fete, Locatie iar fete , curse.
Rele:

1)
Pacat ca pista nu a fost de 402m + franare ci 300...sapte zeci + franare...mare pacat caci sincer nu prea poti spune ca a fost fotofinish...(cand cel care recupera cam castiga daca era pe 402m...sau nu!)
2) A fost deranjant cand am vazut ca accesul publicului era doar pe final si ca toata treaba era la final...gen microfon & stuff...si la start era un simplu semafor cu 1 "arbitru" & 2 masini care pleaca. Frumusetea si zona CEA MAI SAFE e la plecare...la finish e zona cea mai putin SAFE indiferent cat de stanga/dreapta stau spectatorii...dar whatever...ieseau spectatorii multisor (in dreapta) pe pista si daca stateai in zona delimitata vedeai doar 2 masini care deja franeaza (desi nu au trecut linia de finish...370m...)
3)
Grupele...mda! Sincer, cum au fost facute si calculate grupele astea cand subaru a castigat 2 grupe? OK, am inteles treaba...castigi grupa, mergi mai departe...dar nu era vb. ca daca ai mers mai departe AUTOMAT intri in prima cursa din grupa mai mare? Scriu acest lucru pentru ca MIGu a intrat...a stat a stat a stat, a asteptat si sa dat doar la final (nici decum din 1 cursa, cum a fost regula pentru restu')...pe cand baiatu cu AUDI (mult respect omule!!!) sa dat cu toata grupa pana cand a ajuns in finala si a pierdut finala datorita avariilor suferite la masina in timp CE CUCEREA grupa si nu o primea pe tava.
4) "Expo"...a fost? Nu a fost? Ce masini au fost jurizate? Cine a primit premiile?

..........si ar mai fi dar astea's asa...mai grave, sa zicem. E o parere a mea, subiectiva probabil, obiectiva posibil. Sper ca acest post sa fie luat constructiv si sa nu'mi fie sters. A fost un eveniment la care sau meritat cei 10 lei dati la poarta (din plin), cei 50 lei (pentru cei care sau dat), drumul si ziua alocata. A fost un mod fff frumos de a'ti petrece o zi de duminica.

Inca odata felicitari CrazyDrivers, Razvan (trebuie si tu sa mai exersezi putin la mic, mister "gheteI") & Fritz & restul care au facut posibila aceasta zi faina.

PACAT ca nu a fost prezenta mai mare! (la drag & expo)...probabil atunci era si mai si dar intotdeauna este loc de si mai bine!!!

Va salut, much respect si inca odata va rog sa luati aceste sesizari in mod constructiv, pentru eventurile urmatoare...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 20:07   #143
fritz-sv

Stage 5
 
fritz-sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 4,210
Member of:
[SEAT]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

alex cu s3 cit vvrei pe pedale ?????????????????????? erau de la sponsori nu de la mine
fritz-sv is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 20:15   #144
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
.
1)[/B] Pacat ca pista nu a fost de 402m + franare ci 300...sapte zeci + franare...mare pacat caci sincer nu prea poti spune ca a fost fotofinish...(cand cel care recupera cam castiga daca era pe 402m...sau nu!)
2) A fost deranjant cand am vazut ca accesul publicului era doar pe final si ca toata treaba era la final...gen microfon & stuff...si la start era un simplu semafor cu 1 "arbitru" & 2 masini care pleaca. Frumusetea si zona CEA MAI SAFE e la plecare...la finish e zona cea mai putin SAFE indiferent cat de stanga/dreapta stau spectatorii...dar whatever...ieseau spectatorii multisor (in dreapta) pe pista si daca stateai in zona delimitata vedeai doar 2 masini care deja franeaza (desi nu au trecut linia de finish...370m...)[B]

Morph tata... ai fost pana in capatu pistei??? sa vezi ca si la start era loc pt spectatori?? dak nu ai ajuns pana acolo e treaba si problema ta... deci crede-ma ca au fost locuri pt spectatori si la finish si la start... )

SI in leg cu 370 metrii... oki.. data viitoare nu mai organizam dak e vb ca 370 metrii sunt putini.. ati vrut anu asta o cursa in zona moldovei.. noi v-am oferit-o...


in alta ordine de idei... acuma am ajuns acasa de la event ce mai.. ff frumos.. vreme buna.. desi azi dim chiar era un frig de inghetai si o ceata de nu vedeai finishu )) dar pe la 9-10 park a stiut cineva de sus ca avem curse si tre sa fie frumos si a pus soarele sus pe cer felicitari participantilor.. am ramas placut impresionat ca nu a fost nici un incident sau eliminare pe baza indisciplinei... )


P.S. tin sa ii felicit pe baietii din BT care sincer.. de la eveniment la eveniment ii vad tot mai civilizati si mai intelegatori cu organizatorii... tineti-o tot asa baieti :P
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 20:36   #145
andyspic

Stage 2
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 34
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Si pentru cei care nu au putut ajunge va asteptam cu imagini de acolo si daca se poate imagini pe grupe ar fi foarte bine felicitari castigatorilor
andyspic is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 21:14   #146
golf4tunat

Stage 3
 
golf4tunat's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 145
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

De mult nu am mai zis la o cursa , frate a iesit bine , un pik de concediu ( am ajuns de vineri ) libere o zi intreaga , oameni civilizati , probleme un pik la franare dar rezolvabile daca erai atent sa nu o calci peste finish . Pretentii pot fi din gura multora dar pana nu pui osu sa organizezi nu inseamna nimik .
Concluzie : gasiti cat mai multe locatii de acest gen , poate un pik mai lungi , unde lumea poate imbina placutul cu utilul si garantat vor fi mai multi concurenti .
Felicitari fritz si asteptam sa auzim de urmatorul eveniment oraganizat de voi cat mai curand !
__________________
Golf 5 2.0 TFSI Candy White 200hp+
Golf 4 1.9TDi Cameleon Edition 90hp+
golf4tunat is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 21:47   #147
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
Morph tata... ai fost pana in capatu pistei??? sa vezi ca si la start era loc pt spectatori?? dak nu ai ajuns pana acolo e treaba si problema ta... deci crede-ma ca au fost locuri pt spectatori si la finish si la start... )

SI in leg cu 370 metrii... oki.. data viitoare nu mai organizam dak e vb ca 370 metrii sunt putini.. ati vrut anu asta o cursa in zona moldovei.. noi v-am oferit-o...


in alta ordine de idei... acuma am ajuns acasa de la event ce mai.. ff frumos.. vreme buna.. desi azi dim chiar era un frig de inghetai si o ceata de nu vedeai finishu )) dar pe la 9-10 park a stiut cineva de sus ca avem curse si tre sa fie frumos si a pus soarele sus pe cer felicitari participantilor.. am ramas placut impresionat ca nu a fost nici un incident sau eliminare pe baza indisciplinei... )


P.S. tin sa ii felicit pe baietii din BT care sincer.. de la eveniment la eveniment ii vad tot mai civilizati si mai intelegatori cu organizatorii... tineti-o tot asa baieti :P
man, nu am zis cu rautate...dar daca eu trec banda si politistul imi zice ca nu e voie, eu ii spun ca vreau la start si el imi spune ca "aici e zona pt public", eu c sa fac, sa ma cert cu el? + la start am fost before the contest si era cam pustiu...hai ma k nu am zis cu rautate...iar legat d 402....ma tot uit p afis si...sa fiu rau?...ar fi urat, k a placut la lume cu tot cu lipsuri.

T salut, later....

P.s. C motor are ursu Cox? (k tot laudam botosanenii...si merita)
P.s.2 poze!? Filme?!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 21:51   #148
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Best Paint si Best Exterior a luat Seatul din Bacau care a participat si la Drag..
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 22:01   #149
TuningBoy

Stage 5
 
TuningBoy's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 699
Member of:
[FOTO]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Morph, cox-ul de azi avea M3 pe el.
TuningBoy is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 22:26   #150
Tim
FOTO Member

Stage 5
 
Tim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 653
Member of:
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: curse 402m si expo tuing la suceava (vatra dornei) pe 14-15 AUGUST

Felicitari Organizatorilor

Un mica Teaser de la mine
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture 444.jpg
Views:	155
Size:	103.0 KB
ID:	1611929   Click image for larger version

Name:	Picture 467.jpg
Views:	161
Size:	109.5 KB
ID:	1611930   Click image for larger version

Name:	Picture 479.jpg
Views:	162
Size:	97.0 KB
ID:	1611931  

Tim is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -