Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-10, 12:19   #16
2 Bad

Stage 4
 
2 Bad's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 240
Member of:
[Nissan]
Default Re: Cupa VSS-2 macadam

Pacat ca n-am fost invitat sa filmez evenimentul... nu strica un film pentru documentarea evenimentului integral.
2 Bad is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 14:18   #17
bubu_vasile

Stage 3
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 77
Default Re: Cupa VSS-2 macadam

hmmm ...
2BAD, imi pare rau, eu nu te cunosc personal si sincer eu am crezut ca tu ai fost cu aparatele alea de fotografiat si/sau filmat acolo pe traseu.

Cand am citit postul tau de mai demult: "Prezent la eveniment, sa facem un film tare. " am crezut ca e ok si ca vii. Daca stiam ca nu e asa, in mod sigur te bazaiam.

O sa te rog sa imi trimiti niste date de contact pe PM pentru ca data viitoare sa nu mai existe confuzii. Inca o data imi cer scuze pentru confuzie si sper ca pe viitor sa nu mai existe omisiuni de genul asta.
A fost spectacol pe traseu (asta iti pot confirma cei care au stat pe traseu) deci sunt sigur ca iesea un film super.
bubu_vasile is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 19:39   #18
2 Bad

Stage 4
 
2 Bad's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 240
Member of:
[Nissan]
Default Re: Cupa VSS-2 macadam

Eu de-obicei sunt chemat de Resiga Emanuel, iar de data asta el nu cred ca a mers. Dar am vorbit si cu Sorin la un moment dat, vroia filmat cu minim 2 camere in interiorul fiecarei masini plus inca un unghi de exterior pe traseu.

M-am dotat cu tot ce trebuia. Camere full HD pentru interior si o camera super slow-mo pentru exterioare + macara, etc.;... am asteptat un telefon de la Sorin dar nimic...
2 Bad is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -