Eu de-obicei sunt chemat de Resiga Emanuel, iar de data asta el nu cred ca a mers. Dar am vorbit si cu Sorin la un moment dat, vroia filmat cu minim 2 camere in interiorul fiecarei masini plus inca un unghi de exterior pe traseu.
M-am dotat cu tot ce trebuia. Camere full HD pentru interior si o camera super slow-mo pentru exterioare + macara, etc.;... am asteptat un telefon de la Sorin dar nimic...