Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 08-06-10, 08:15   #1
kinderu

Stage 4
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 242
Default tuning show campina????pareri !!!!!!!!!

salut baieti si fete !!!!!!cum campina nu se afla in lista de orase de pe comunitati locale postez aici pe topicul orasului ploiesti...ce parere aveti de un tuning show la campina....nu stiu cati dintre voi ati fost la alba iulia sau ati auzit de tuning show-ul organizat acolo ....
ideea e in felul urmator de ce sa nu avem si la noi in judet un eveniment de gen....astept parerile voastre cam ce ar trebui adus cam ce ar prinde bine mai ales ca la noi liniutzele sunt in floare)
cateva ideei de pe lista
*desfasurare :undeva in luna august
*locatie :campina
*invitati:firmele de la exterioare custom; sound sistems;eventual membrii gtt brasov si toti afiliati drift liniutze etc,toti posesorii de masini cu modificari vizuale si mecanice
* scopul o cauza sa zic eu cat de cat nobila fara sa fiu libidinos ,banii stransi sa fie donati casei de copii ada marinescu din campina
*acuma astept si cateva din parerile voastre ...credeti ca va avea succes un asemenea eveniment la noi in judet...
*vreau sa fac inainte un sondaj sa vedem cat de bine ar da la public si daca se poate cine e interesat de participare sa posteze aici
*idei de premii ...adica ce puncet se vor atinge modif int ext sound paint etc
*prima oara e mai greu de aceea am nevoie de parerile voastre...orice idee e bine venita
astept propunerile voastre pe topic pm sau la YM dobrin.madalin
kinderu is offline   Reply With Quote
Old 09-06-10, 16:17   #2
Vulturica2004

Stage 5
 
Vulturica2004's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 944
Thumbs up Re: tuning show campina????pareri !!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by kinderu View Post
salut baieti si fete !!!!!!cum campina nu se afla in lista de orase de pe comunitati locale postez aici pe topicul orasului ploiesti...ce parere aveti de un tuning show la campina....nu stiu cati dintre voi ati fost la alba iulia sau ati auzit de tuning show-ul organizat acolo ....
ideea e in felul urmator de ce sa nu avem si la noi in judet un eveniment de gen....astept parerile voastre cam ce ar trebui adus cam ce ar prinde bine mai ales ca la noi liniutzele sunt in floare)
cateva ideei de pe lista
*desfasurare :undeva in luna august
*locatie :campina
*invitati:firmele de la exterioare custom; sound sistems;eventual membrii gtt brasov si toti afiliati drift liniutze etc,toti posesorii de masini cu modificari vizuale si mecanice
* scopul o cauza sa zic eu cat de cat nobila fara sa fiu libidinos ,banii stransi sa fie donati casei de copii ada marinescu din campina
*acuma astept si cateva din parerile voastre ...credeti ca va avea succes un asemenea eveniment la noi in judet...
*vreau sa fac inainte un sondaj sa vedem cat de bine ar da la public si daca se poate cine e interesat de participare sa posteze aici
*idei de premii ...adica ce puncet se vor atinge modif int ext sound paint etc
*prima oara e mai greu de aceea am nevoie de parerile voastre...orice idee e bine venita
astept propunerile voastre pe topic pm sau la YM dobrin.madalin

Dat fiind faptul ca sunt din Campina si sunt si prieten cu tine aduc ursu` pentru o mica reprezentatie(toate in scopul distractie si cel mai important copii de la Ada Marinescu.
__________________
Mai bine 10% din ceva , decat 100% din NIMIC!!!
Drag cars don't have to be pretty they just have to go fast in a straight line
Vulturica2004 is offline   Reply With Quote
Old 09-06-10, 18:55   #3
kinderu

Stage 4
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 242
Default Re: tuning show campina????pareri !!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by Vulturica2004 View Post
Dat fiind faptul ca sunt din Campina si sunt si prieten cu tine aduc ursu` pentru o mica reprezentatie(toate in scopul distractie si cel mai important copii de la Ada Marinescu.
ms mada stiam ca pot conta pe voi o sa discutam mai multe cand ajung si eu acasa de la brasov ....trec pe la voi pe la garaj
bafta
kinderu is offline   Reply With Quote
Old 26-06-10, 06:30   #4
and3yu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 75
Default Re: tuning show campina????pareri !!!!!!!!!

salut.sunt nascut la campina si momentan muncesc in iasi. as veni cu cea mai mare placere la un asemenea eveniment cu furia mea verde,mai ales daca ati organiza si un concurs de indemanare auto,ca de liniute oricine este capabil.

https://www.youtube.com/watch?v=XL8JC...eature=related
https://www.youtube.com/watch?v=UnWbTZl2SGk
https://www.youtube.com/watch?v=glFD0Xi2W70

multe salutari
and3yu is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 19:15   #5
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: tuning show campina????pareri !!!!!!!!!

Felicitari pentru initiativa dar nu cred ca se strang asa multi bani incat sa ii puteti dona intai tre sa calculezi ce cheltuieli implica un asemenea eveniment si apoi sa te gandesti la ce bani raman. Succes
__________________

WHEN TURBO SPINS THE BULLSHIT ENDS!!!
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -