neaparat flyere in Cluj...k vad ca nu sunt aparitii din partea clujenilor pe forum, desi cam avem po****tie de BMWee p'aci..sper sa ma rezolve prietenii mei cu flyerele color, cele alb-negru sunt ca si facute
poate poate facem cumva sa venim in gasca

o mica parada pana la Cheia, 2 prieteni cu E-12 , ceva ursuleti s-au anuntat...sper sa reunim comunitatea BMW cluj cu cea din provincie, in numar cat mai mare..
contati pe mine cu fluturasi la stergatoarele BMWurilor din CJ