Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > Cursa Craiovei - VITEZA - 29-10-2006 by Ghost - Aeroport Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-06, 11:28   #1
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Multumiri !

Desi e mai tarziu decat trebuia, vreau ca in acest topic sa le multumesc tuturor celor care au fost alaturi de noi si ne-au ajutat fie cu participarea la cursa, fie cu privitul , fie cu ajutorul in organizare si asa mai departe ! Multumiri in special lui sharpe care desi nu e membru Ghost a fost langa noi si ne-a ajutat cu multe lucruri vitale pt. aceasta cursa!

Multumim cluburilor care au fost prezente la aceasta cursa !

Multumim Aeroportului International Craiova, Primariei Municipiului Craiova, Jandarmeriei si Consiliului Judetean!

Multumim sponsorilor nostrii : Firma "Casa Noastra" , Firma de Constructii "COMIR", Magazinul "Pole Position" , "MC Prest" , "Royal Models".
Multumim de asemenea partenerilor media care au promovat acest eveniment : www.4tuning.ro , 25h .ro , Kiss FM , revista "Zile Si Nopti".

Multumim lui Dumnezeu ca a fost vreme frumoasa la cursa si ca ne-a ascultat rugile si ne-a ferit de incidente neplacute !

Va multumim tuturor !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !

Last edited by Al3xius; 09-11-06 at 19:59.
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 27-01-08, 00:47   #2
gicuq

Stage 2
 
gicuq's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 24
Default Re: Multumiri !

Quote:
Originally Posted by Al3xius View Post
Desi e mai tarziu decat trebuia, vreau ca in acest topic sa le multumesc tuturor celor care au fost alaturi de noi si ne-au ajutat fie cu participarea la cursa, fie cu privitul , fie cu ajutorul in organizare si asa mai departe ! Multumiri in special lui sharpe care desi nu e membru Ghost a fost langa noi si ne-a ajutat cu multe lucruri vitale pt. aceasta cursa!

Multumim cluburilor care au fost prezente la aceasta cursa !

Multumim Aeroportului International Craiova, Primariei Municipiului Craiova, Jandarmeriei si Consiliului Judetean!

Multumim sponsorilor nostrii : Firma "Casa Noastra" , Firma de Constructii "COMIR", Magazinul "Pole Position" , "MC Prest" , "Royal Models".
Multumim de asemenea partenerilor media care au promovat acest eveniment : www.4tuning.ro , 25h .ro , Kiss FM , revista "Zile Si Nopti".

Multumim lui Dumnezeu ca a fost vreme frumoasa la cursa si ca ne-a ascultat rugile si ne-a ferit de incidente neplacute !

Va multumim tuturor !
pe cand viitoarea?
gicuq is offline   Reply With Quote
Old 01-02-08, 21:52   #3
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Multumiri !

o trecut doar 2 ani de atunci
bine ca n`ai scris si tu la anu
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 05:52   #4
gicuq

Stage 2
 
gicuq's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 24
Default Re: Multumiri !

am scris acuma pentru ca acuma am intrat pe forumul asta si acuma am vazut. Eu ti-am pus o intrebare decenta, daca postul asta nu mai e de actualitate trebuia sa ceri administratorilor sa-l inchida. Eu l-am vazut deschis si cu toate ca "evenimentul" s-a intamplat acu' doi ani am crezut ca va avea o continuare, dar se pare ca nu, ironicule...
gicuq is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 03:01   #5
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Multumiri !

nu te supara pe el...
asa e tipul asta, o da destul de des in "bara"
nu a fost rauintentionat, doar rautacios...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 10:43   #6
gicuq

Stage 2
 
gicuq's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 24
Default Re: Multumiri !

ok, no problemo boss
gicuq is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -