Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > CORA 4Tuning Show & Sound

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-09-06, 00:31   #181
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

Inca ceva...
Noi nu organizam niciodata evenimente auto dinamice, numai tuning show-ri statice...
Noi nu curse, burn, etc
La Prisma, ne-au ajutat LR si Florica, la Oradea au facut cursa wsr...
Aici ne-a prins pe nepregatite...
Fiind din scurt, nu am avut timp sa apelam la cineva...
Trebuie sa spun sincer ca eram cam pe dinafara...
Daca ma vedeati acolo ca zic ce si cum, am avut noroc ca ma "baraia" mereu Sebastian, cu ce e bine si cu ce nu, si cu ajutorul lui am reusit cat de cat sa tin treburile in frau.
Sei a fost de milioane, a sarit fara sa carteasca in ajutor impreuna cu el...
Sincer, nu cred ca ma descurcam fara ajutorul lor. Nu uit deloc si faptul ca baietii din 4ss si Anonymous au sta si au organizat masinile sau au tinut parte din public...

Fratilor, era praf fara ajutorul tuturor, va rog sa ma credeti.
Ideea a fost asta:
La cerculete:
Eu am avut oportunitatea de spatiu si promovare, Baietii au facut arta pictata cu caucioace pe asfalt, Sebastian a tinut in mana platoul, si 4ss impreuna cu Anonymous parcul rece si oamenii.
In plus, inca multi oameni care au ajutat si imi scapa complet
Asa ca sunt sincer cand zic ca nu a fost un eveniment made 4tuning

si ca sa va mai spun un secret, ca sa nu mai cautati motive sa ma atacati... va zic eu direct:
TOTI acesti oameni pomeniti, cat si cei nepomeniti, habar nu aveau ca o sa se ocupe cu ceea ce s-au ocupat, si nici eu nu aveam habar
Gratzian is offline  
Old 04-09-06, 00:32   #182
El Vico

Stage 2
 
El Vico's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 73
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

mie unu mia placut totu in afara de bmv alb care si pe margine cine il cunostea zicea ca dani e bun ca le are si nici nu apuca un minut ca a si intrat in multime iar cineva cine il cunostea spune , (Dani a comiso) dea dreptuk penal , deci fara cuvinte
El Vico is offline  
Old 04-09-06, 00:36   #183
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

am uitat ceva...
multe adica...
dar trebuie sa spun ca multi din cei care nu au fost prezenti au sunat sa spuna ca timpul e prea scurt, sau sunt departe
le multumesc si lor, o sa mai creem okazii sa ii avem langa noi
Gratzian is offline  
Old 04-09-06, 00:41   #184
El Vico

Stage 2
 
El Vico's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 73
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

burnout scurt dar uimitor
Attached Files
File Type: mpg IM000950.MPG (1.83 MB, 244 views)
El Vico is offline  
Old 04-09-06, 00:46   #185
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

OBOSEALA...
desi dupa pauza facuta in urma predarii revistei nr 3 la tipar, vad ca a fost prea scurta pauza ... obosit rau, si uit ...

Chestie nasoala:
ne-au sunat joi firme, cluburi, persoane, din provincie: Oradea, Cluj, Arad, Brasov, etc...
Suparati, cumva justificat ca nu i-am chemat etc... stiti voi ce vreau sa zic...
Le-am explicat ca e ceva mic, restrans, si nu am dat veste in tara ca am considerat ca nu merita sa faca drumul...
Ma simt vinovat ca i-am oprit...
Trebuie sa le multumim si celor care AU VRUT sa vina, zeci de masini, si i-am oprit eu, personal...
Habar nu aveam ca o sa iasa asa iuresh mare...
nu stia nici dracu, hai sa fim sinceri...
Ma simt vinovat rau, asa ca le-am spus:
Imi pare rau, trebuia ceva local, modest, si a iesit asa...
DAR daca planificam ceva mare, poate o sa iasa mult mai bine...
Asa ca am o promisiune fata de ei sa mai facem ceva anul asta, la care sa invitam toata lumea, si sa tragem linia anul asta...
Ce ziceti? Ne bagam?
Gratzian is offline  
Old 04-09-06, 00:50   #186
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

Nu cred ca mai e nevoie sa intrebi !
Gabi is offline  
Old 04-09-06, 01:12   #187
mariusKNS

Stage 5
 
mariusKNS's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 448
Member of:
[Moderators]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

ar trebuii sa mai facem ceva cat de curand .referitor la ce a fost azi super tare dar mare atentzie la organizarea show-ului cu cerculetze ar trebuii sa participe doar cei care se descurca intr- un spatziu atat de mic.... nu credetzi?
__________________
Drift promoter.Kns Drift Experience Drift School
Marius KNS- 0723 28 67 28
mariusKNS is offline  
Old 04-09-06, 01:34   #188
TzOnE 88

Stage 2
 
TzOnE 88's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 26
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

Pot gasi si eu undeva filmuletze cu cerculetele de azi...??multumesc
TzOnE 88 is offline  
Old 04-09-06, 01:41   #189
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

Daca te uiti o pagina in urma... o sa gasesti vreo 10 filmulete.
Gabi is offline  
Old 04-09-06, 01:46   #190
TzOnE 88

Stage 2
 
TzOnE 88's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 26
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

lol...ce fraier sunt am sarit pagina ..merci
TzOnE 88 is offline  
Old 04-09-06, 02:02   #191
George_P.
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
George_P.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,393
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DAEWOO]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

Ca de obicei,nu ai cum te intelege cu publicul....au incercat Seby,Sei,Gratian,Hondarul dar ei,ei,trebuie sa se duca in fata domne sa vada ei Si daca stateai in picioare sa te uiti civilizat,incepeau sa te injure din spate ca nu vad.....idiotii



FOARTE BINE IMI PARE CA EXISTA GARD LA PISTA LEGALRACING !!!
George_P. is offline  
Old 04-09-06, 02:05   #192
TzOnE 88

Stage 2
 
TzOnE 88's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 26
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

dap exista gard...o sa fie frumos..mai ales drumul e foarte bun...o sa fie spectacol
TzOnE 88 is offline  
Old 04-09-06, 02:14   #193
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

N`o sa comentez prea mult ...
Mi-a placut la nebunie ...
ca-mi vine sa-mi bag 2 degete-n gat sa dau afara pe comentariile ... unuia ..
e partea 12-a..
hai te rog eu azzizikrkrk ... nu ne strica placerea...
a fost un weekend frumos ...

cauta sa nu jignesti ,mai ales cand nu cunosti datele problemei ..

intrarea o bloca un 5 .. gri .. nu masinile de la anonymous, care venisera si ele cu .. MUUUULT timp inainte sa apari tu .. so .. please.. calmeaza-te si nu mai arunca .. cuvinte grele in stanga si-n dreapta... ca vbesti de pomana
noroc ..

btw, felicitari tuturor, a fost tare rau
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 04-09-06, 02:44   #194
Leutzu_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 740
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Suzuki]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
Multumim celor peste 100 de soferi care si-au adus masinile.
Srijinul cluburilor a fost nepretuit.
Evolution Crew au stat pe pozitii cu hotarare, alaturi de 4 Speed Squad, de la inceput, urmati imediat de Anonymous Motorsport, care au reusit sa fie prezenti si sambata si duminica, cu pauza de meci in Bulgaria intre ele.. au fost acolo... si aici.
Insomnia au reusit sa faca un efort si sa fie prezenti sambata, cu toate ca programul le era dat peste cap si lor, la fel si insane au venit "in corpore" duminica.
Retineti ca toata lumea a venit fara sa fie anuntata din timp, unii erau la mare, altii la nunti, botezuri, etc
Au facut toti un efort sa fie alaturi de intraga comunitate, macar o bucatica de timp
4 Speed Squad, Evolutin Crew, Anonymous au dat o mana de ajutor in fiecare secunda in care a fost nevoie.
Sincer, habar nu mai am de la cine am mai primit ajutor
Sper sa fiu iertat, sigur gresesc si nu pomenesc pe multi.
Ideea este ca nu a fost secunda in care sa ma intorc catre o persoana acolo, pe platou si sa rog ceva si sa nu sara in ajutor, indiferent de club.
DA, nu am avut program si legitimatii, ca nu era cazul
Dar am avut un sprijin enorm din partea tututror
Nici nu mai stiu cui sa multumesc, serios...
eu, personal, si nici noi, ca institutie, 4tuning, nu am facut cam nimic
Toata lumea s-a implicat, a participat, a ajutat.
Multumesc inca o data tuturor.
Acesta NU a fost un eveniment 4tuning, a fost evenimentul vostru
FELICITARI !
Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
sunt obosit rau
Uitam de multa lume
Sa multumim multor mii de vizitatori, dintre care e foarte posibil sa fii tu, cel care citesti in secunda asta... iti multumim toti, ca ai fost acolo sa ne vezi.
Nu avem sens fara tine, care ai fost acolo, sa privesti, sa faci poze, sa vorbesti cu noi.
Multumim.
Esti un om de un mare caracter...felicitari celor care s-au implicat. Eu trebuie sa imi cer scuze pt remarca facuta in legatura cu organizarea, nu am stiut care sunt datele "problemei" si recunosc ca ma asteptam la un 4tuning day ca cel de la Prisma la organizare...astept cu nerabdare urmatorul "salon". Sorry.
__________________
Nu m-as inscrie intr-un club care accepta pe cei ca mine membrii.
Leutzu_ is offline  
Old 04-09-06, 03:39   #195
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: "Cora 4Tuning Show & Sound"- 3 zile de tuning la Cora Pantelimon

IN primul rand vreau sa va zic BRAVO FRATILOR ... tinand cont ca am ratat 4tuning day asta a fost cam primul eveniment de acest gen pt mine ... mai necunoscator dar vrajit de fenomenul tuning ( vise si iar vise ) ma asteptam sa gasecs 10 15 masini acolo aliniate 2 3 fete si 1-200 de oameni care se uita da frumos hai pa .. insa n`a fost asa ... am citit toate posturile de la acest topic si am realizat cam cat EFORT au depus saracii oameni pt voi si voi va plangeti atata domne ... daca nu facea nimeni si nu venea nimeni cu ideea era mai bine ? te pui cu romanu` care vrea el sa vada totu de aproape ? nu cred .. unii spun ca a fost lipsa de organizare ...daca era lipsa de organizare atunci fiecare dadea cerculete pe unde apuca se urca lumea prin masini sau mai stiu eu ce taranisme ... parerea mea ... in conditiile date si in perioada scurta ( din cate am inteles ) de pregatiri a iesit cu MULT peste asteptari ! bine asta e parerea unui copil dar pt mine a fost ALTCEVA ... unele persoane spuneau mai devreme ca multe cluburi au venit cu unele chestii stock pe masini .. ok ? va credeti in nfs ? tokyo drift ? din moment ce a fost everyman 4 himself ... cine v`a tinut sa nu veniti la prima ora ? sa vada lumea masinile voastre ( fara stock ) . totushi e romania ... mie unul mi`a placut la nebunie dacia albastra ( WRC parca ) super tare ... nu critic pe nimeni nu ma cert cu nimeni ...doar spun cum s`a parut totul din pt meu d vdr ... cu toata setea pe care am tras`o ( ca deh nu puteam sa ma dezlipesc de masini sa intru incora ) caldura si un pic de febra musculara ma simt bine ca am simtit pt prima oara mirosul abundent de CAUCIUC ARS ! a fost ceva de nedescris
nu cred ca ma poate intelege cineva dar ... deh .. e democratie ... fiecare cu opinia lui ...
octavia neagra de la anonymous parca mi`a ramas in minte, toyota verde ( asa vopsita cum era ) nu pot nega ca nu mi`a facut cu okiu` bora cu acea grila imensa a fost interesanta si AOX`ul mi`a ramas in minte prin culoare ... asa ... per total ... cel putin pt mine a fost SUPER ... sper sa mai prind si eu astfel de evenimente ... a meritat drumul din rahova pana acolo ... multumesc celor care au avut rabdarea sa citeasca acest post si la fel celor care ma injura ... o zi buna si la mai multe evenimente ...
un necunoscator dar admirator al tuningului
cRbL is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -