Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > PROMOTII pe 4TuningRO

PROMOTII pe 4TuningRO PROMOTII si REDUCERI acordate de firmele de tuning celor care spun "Am citit pe 4Tuning"

Reply
 
Thread Tools
Old 05-10-06, 17:24   #181
vlad_cielo

Stage 3
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 117
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

salut! faruri negre cu angel eyes pentru bora si stopuri pe led tot negre ai? Ma intereseaza daca ai pe stoc. Pt. ca de venit am vazut ca vin in 'spe luni! Si asa astept la pitstoptuning. Deci ai pe stoc sau imi aduci? Da-mi un nr. de tel. sa te sun sa vb. direct. Mersi
vlad_cielo is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:18   #182
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by vsa View Post
stopuri cu led pt renault laguna din 2003 ai???cit costa si o poza te rog!!!!
nu am inca pentru Renault laguna din 2003.
aByS is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:26   #183
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by Wanted View Post
Buna ziua!

Caut si eu niste marfa pentru Calibra; poate ma puteti ajuta cu niste preturi - daca se poate bineinteles. Puteti vedea atasamentul !

Daca nu le aveti, sper sa intrati in contact cu firma respectiva si sa le importati si in Romania.
Pentru Calibra, am numai stopuri clare. am atasat pozele. Preturile sunt fara TVA , la care se aplica promotia

Pe de alta parte, am gasit firma care face stopurile din pozele tale, dar sincer nu cred sa pot aduce de la ei.
aByS is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:26   #184
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by Piedone View Post
ai salut ia zis si mie ce ai pentru espero pret si poze daca poti sa ma ajuti ms bft
N-am din pacate nica entru Espero.
aByS is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:30   #185
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by sineta View Post
asi dori sa stiu daca pe opal kadeet sunt faruri angel eyes si cat costa
stopuri mi-am gasit dar faruri nu
Nu exista in catalogul FK, momentan, faruri de Kadett
aByS is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:31   #186
Shokaliptiku

Stage 5
 
Shokaliptiku's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 853
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

pt kia !?
multumesc !
Shokaliptiku is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:38   #187
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by nino noni View Post
pt w124 ai stopuri si faruri????
Am doar stopuri cu led-uri pentru moment.
Am atasat poza. Ele costa 239E + TVA, la care se aplica promotia.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Mercedes.JPG
Views:	39
Size:	10.7 KB
ID:	158813  
aByS is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:44   #188
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by Wanted View Post
Buna ziua!

Caut si eu niste marfa pentru Calibra; poate ma puteti ajuta cu niste preturi - daca se poate bineinteles. Puteti vedea atasamentul !

Daca nu le aveti, sper sa intrati in contact cu firma respectiva si sa le importati si in Romania.
Am uitat sa pun pozele. Sorry
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Calibra.JPG
Views:	39
Size:	22.6 KB
ID:	158814  
aByS is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:45   #189
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by Shokaliptiku View Post
pt kia !?
multumesc !
Pentru KIA nu am nimic din pacate.
aByS is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:47   #190
Shokaliptiku

Stage 5
 
Shokaliptiku's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 853
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

multumesc frumos ... mai asteptam atunci !!!
Shokaliptiku is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:48   #191
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by Acidburn View Post
Salut pt hyundai lantra din 95 se gasesc niste Angel Eyes? Daca da, zi-mi si un pret te rog
Nu am gasit nimic nici pentru Hyunday
aByS is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:48   #192
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by Shokaliptiku View Post
multumesc frumos ... mai asteptam atunci !!!
O sa te tin la curent.
aByS is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:50   #193
vlad_cielo

Stage 3
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 117
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la FK

salut! faruri negre cu angel eyes pentru bora si stopuri pe led tot negre ai? Ma intereseaza daca ai pe stoc. Pt. ca de venit am vazut ca vin in 'spe luni! Si asa astept la pitstoptuning. Deci ai pe stoc sau imi aduci? Da-mi un nr. de tel. sa te sun sa vb. direct. Mersi
vlad_cielo is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:51   #194
vlad_cielo

Stage 3
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 117
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

salut! faruri negre cu angel eyes pentru bora si stopuri pe led tot negre ai? Ma intereseaza daca ai pe stoc. Pt. ca de venit am vazut ca vin in 'spe luni! Si asa astept la pitstoptuning. Deci ai pe stoc sau imi aduci? Da-mi un nr. de tel. sa te sun sa vb. direct. Mersi, Vlad
vlad_cielo is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:51   #195
aByS
Banned

Stage 4
 
aByS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 240
Default Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la F

Quote:
Originally Posted by vlad_cielo View Post
salut! faruri negre cu angel eyes pentru bora si stopuri pe led tot negre ai? Ma intereseaza daca ai pe stoc. Pt. ca de venit am vazut ca vin in 'spe luni! Si asa astept la pitstoptuning. Deci ai pe stoc sau imi aduci? Da-mi un nr. de tel. sa te sun sa vb. direct. Mersi
Da-mi te rog un mail, pe office@logtuning.ro si maine, o sa ai un raspuns la prima ora.
aByS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -