Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > PROMOTII pe 4TuningRO

PROMOTII pe 4TuningRO PROMOTII si REDUCERI acordate de firmele de tuning celor care spun "Am citit pe 4Tuning"

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-09-06, 00:12   #1
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Arrow Advanced Suspension Technology

Advanced Suspension Technology


Noutate pe piata de tuning mondiala, acum si in Romania pe 4Tuning prin Racing Nick!

Firma Advanced Suspension Technology , producatoare de suspensii de competitie pentru raliu, circuit, off-road si moto , a lansat o gama de suspensie tuning Sportline 1 cu un pret incepand de la 1190 Euro / set.
Pret foarte atractiv pentru iubitorii tuningului tinand seama de calitatea deosebita a produsului si de avantajele financiare ulterioare implicate.

Amortizoarele sunt cu presiune mare si suspensia este de tip coil-over .
Detin posibilitate de reglaj pe tarie cu 12 trepte (clicuri), ceea ce nu gasim la multe alte nume serioase din domeniu. Evident, exista reglajele standard pe inaltime ( ca orice suspensie coil-over ) , oferind o remarcabila tinuta de drum si stabilitate in viraje. Produsele sunt fabricate in conformitate cu standardul DIN ISO .

Cel mai important este faptul ca amortizoarele se pot repara in caz de uzura sau a unor “evenimente rutiere nedorite”. Sa fim mai expliciti: daca la o gura de canal se "duce" un amortizor, trebuie de multe ori sa schimbam ambele amortizoare, fata sau spate. Sunt firme producatoare de amortizoare sport care nu accepta decat setul de 4.
Cu Advanced Suspension Technology, vom schimba doar piesele defectate din amortizorul afectat... ATAT... Cheltuiala SUB pretul unui singur amortizor...

Mai departe: Dupa un numar de mii de kilometri, amortizoarele se "duc".
Cu Advanced Suspension Technology, se schimba consumabilele, si aveti amortizoare noi!
Deja incep sa devina mai mult decat ieftine, nu? Un concept nou, adaptat pentru piata de tuning "street" dupa sistemul atat de bine incetatenit in competitii... cunoscatorii stiu. Iar necunoscatorii trebuie sa ne creada pe cuvant.

Ca unic importator , RACING NICK detine un stoc important de piese de schimb si asigura service .
In plus... ai 5% discount numai pentru ca ai citit asta pe 4tuning.

Advanced Suspension Technology sunt disponibile pentru : Alfa,Audi,BMW,Citroen,Ford,Honda,Mazda,Mini,Mitsub ishi,Nissan,Peugeot,Porsche,Seat,Skoda,Subaru,Toyo ta,VW

Pentru informatii suplimentare asupra produsului :
Tel : 021.314.74.37 , Mobil : 0747.50.77.52 , info@racingnick.ro

__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline  
Old 13-09-06, 17:13   #2
OVI_WSR

Stage 2
 
OVI_WSR's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 37
Default Re: Advanced Suspension Technology

pt opel nimic
OVI_WSR is offline  
Old 13-09-06, 17:28   #3
gilett

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1
Default Re: Advanced Suspension Technology

Si pentru Renault nimic
gilett is offline  
Old 13-09-06, 17:41   #4
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Advanced Suspension Technology

Sunati sau dati mail si intrebati!
RoSonic is offline  
Old 15-09-06, 10:30   #5
brunetel21

Stage 1
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 18
Default Re: Advanced Suspension Technology

reglabile si pe inaltime? cam care ar fi cursa maxima da la minim la maxim(off road) daca ii pot spune asa,sunt un noob asa ca am nevoie de info.
brunetel21 is offline  
Old 23-09-06, 15:34   #6
Carus3l

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 6
Default Re: Advanced Suspension Technology

Pentru citroen c4 coupe sunt? si daca da la ce pret?
Carus3l is offline  
Old 23-09-06, 20:37   #7
pesteimputit

Stage 5
 
pesteimputit's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,052
Default Re: Advanced Suspension Technology

pt c4 coupe nu sunt
am intrebat eu
pesteimputit is offline  
Old 26-09-06, 18:46   #8
claudiu.groza

Stock
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 4
Post Re: Advanced Suspension Technology

Quote:
Originally Posted by ZoliaT View Post
Advanced Suspension Technology


Noutate pe piata de tuning mondiala, acum si in Romania pe 4Tuning prin Racing Nick!

Firma Advanced Suspension Technology , producatoare de suspensii de competitie pentru raliu, circuit, off-road si moto , a lansat o gama de suspensie tuning Sportline 1 cu un pret incepand de la 1190 Euro / set.
Pret foarte atractiv pentru iubitorii tuningului tinand seama de calitatea deosebita a produsului si de avantajele financiare ulterioare implicate.

Amortizoarele sunt cu presiune mare si suspensia este de tip coil-over .
Detin posibilitate de reglaj pe tarie cu 12 trepte (clicuri), ceea ce nu gasim la multe alte nume serioase din domeniu. Evident, exista reglajele standard pe inaltime ( ca orice suspensie coil-over ) , oferind o remarcabila tinuta de drum si stabilitate in viraje. Produsele sunt fabricate in conformitate cu standardul DIN ISO .

Cel mai important este faptul ca amortizoarele se pot repara in caz de uzura sau a unor “evenimente rutiere nedorite”. Sa fim mai expliciti: daca la o gura de canal se "duce" un amortizor, trebuie de multe ori sa schimbam ambele amortizoare, fata sau spate. Sunt firme producatoare de amortizoare sport care nu accepta decat setul de 4.
Cu Advanced Suspension Technology, vom schimba doar piesele defectate din amortizorul afectat... ATAT... Cheltuiala SUB pretul unui singur amortizor...

Mai departe: Dupa un numar de mii de kilometri, amortizoarele se "duc".
Cu Advanced Suspension Technology, se schimba consumabilele, si aveti amortizoare noi!
Deja incep sa devina mai mult decat ieftine, nu? Un concept nou, adaptat pentru piata de tuning "street" dupa sistemul atat de bine incetatenit in competitii... cunoscatorii stiu. Iar necunoscatorii trebuie sa ne creada pe cuvant.

Ca unic importator , RACING NICK detine un stoc important de piese de schimb si asigura service .
In plus... ai 5% discount numai pentru ca ai citit asta pe 4tuning.

Advanced Suspension Technology sunt disponibile pentru : Alfa,Audi,BMW,Citroen,Ford,Honda,Mazda,Mini,Mitsub ishi,Nissan,Peugeot,Porsche,Seat,Skoda,Subaru,Toyo ta,VW

Pentru informatii suplimentare asupra produsului :
Tel : 021.314.74.27 , Mobil : 0747.50.77.52 , info@racingnick.ro

pentru BMW 318 model "85?
claudiu.groza is offline  
Old 27-09-06, 01:15   #9
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Advanced Suspension Technology

Pentru informatii suplimentare asupra produsului :
Tel : 021.314.74.27 , Mobil : 0747.50.77.52 , info@racingnick.ro
ZoliaT is offline  
Old 03-10-06, 16:22   #10
nino noni

Stage 1
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 16
Default Re: Advanced Suspension Technology

pt w124 ceva???
nino noni is offline  
Old 06-10-06, 02:55   #11
e200

Stage 4
 
e200's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 169
Default Re: Advanced Suspension Technology

salut pt hyundai coupe din 2002 ...ai ceva ce s-ar potrivi?
e200 is offline  
Old 22-10-06, 14:57   #12
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: Advanced Suspension Technology

Damn!! .. am apucat sa imi pun amortzoare Boge... > Nici nu ma gandeam ca merg pe Toyota, isi meritau inca aproape 350 e cu discount, fata de cele pe care le am.
WhiteRaven is offline  
Old 23-10-06, 20:18   #13
TufY

Stage 5
 
TufY's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,002
Default Re: Advanced Suspension Technology

cred ca nu se intelege corect anuntul este pus aici doar sa sti ca beneficezi de promotie DAR pentru mai multe detalii cred ca trebuie sa suni nu prea vad nici un reprezentant al firmei pe aici ..........
TufY is offline  
Old 23-10-06, 22:24   #14
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Advanced Suspension Technology

peste cateva zile va fi si un reprezentant care va urmari topicul

pana atunci folositi telefonul
ZoliaT is offline  
Old 31-10-06, 01:39   #15
totel

Stage 5
 
totel's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 617
Default Re: Advanced Suspension Technology

pentru Fiat Punto mk2 ? stie cineva?
totel is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -