Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Hunedoara / Deva

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-05-07, 19:05   #1
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Exclamation Pentru Toti Userii Noi(si Nu Numai) Din Zona Hunedoara/Deva

1.Prezentati-va!Nume,Ocupatie,Masina,Varsta(evetual poze cu voi si masina daca aveti)Incercati sa evitati povestile off-topic !!!AICI!!!

2.Cititi pe forum despre ceea ce va interseaza...iar daca nu gasiti atunci intrebati userii mai vechi.Oricum veti gasi aproape tot ce va interseaza in toate threadurile deschise de pe forum!

3.Pentru cei noi veniti incercati zona !!!!ASTA!!!!

4.Nu iscati certuri si discutii inutile!

5.Folositi un limbaj adecvat si respectati toti userii!!!!!

6.Evitati posturile repetate de genu "bine ai venit pe forum....etc, etc" (TOATA LUMEA E BINE VENITA)

7.Pentru cei care nu stiu...aici nu suntem o adunatura de "baietasi"...toti suntem prieteni si la greu ne ajutam...

8.Evitati a face off-topic repetat

Cine mai are ceva de completat este invitatul meu

!!!!
__________________


Last edited by F.R.Sonic; 23-11-11 at 10:41.
F.R.Sonic is offline  
Old 02-10-07, 13:49   #2
BAD-GUY

Stage 5
 
BAD-GUY's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 774
Default Re: Pentru Toti Userii Noi(si Nu Numai) Din Zona Hunedoara/deva

Pentru noii useri,nu castigati nimica dupa numarul de posturi care le aveti,v-as ruga sa va abtineti de a mai posta aiurea,sectiunea Hunedoara - Deva a fost facuta pentru a aduna informatii din zona si din lumea auto,de a exprima idei etc,inca o data va rog sa nu mai postati fara rost decat daca aveti ceva concret de zis,sau rog moderatorul sa faca o sectiune pentru tot offtopic'ul din ultima vreme sau pentru cei care vor sa faca chat...dar totusi pentru chat exista ymsg si alte programe...

Eu unu intru zilnic pe forum si sper sa gasesc informatii utile din zona sau sa citesc ceva interesant,dar in ultimele zile am fost floodati ca sa zic asa de o gramada de mesaje fara rost.
__________________
I shall not fear death when it finally greets me.
BAD-GUY is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -