21-11-11, 13:43
|
#1666
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of: [VW]
|
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
Originally Posted by xxdadixx
Normal ca tot gunoaiele infecte sunt de vina. Unde e educatia? Cum formezi generatiile noi cand tu furi tot? Nu vezi ca deja coruptia e peste tot, orice stire apare la televizor, in orice oras, comuna, sat, toti sunt mana in mana la furat, la vandut din ce a mai ramas si la indatorarea poporul asta. Daca nici in al 12-lea ceas nu se vad lucrurile astea, ne meritam soarta.
|
pai si cine se complace in situatia asta? nu toti cei care traim in acesta tara? fiecare putin cate putin isi aduce contributia la mizeria si indiferenta generala. platesti o taxa de orice fel esti complice fara sa vrei la ce se intampla. iti cumperi un produs din portbagaj esti complice tot asa la coruptia din sistem. asa cum nu exista un razboi fara un conflict armat cu victime si soldati tot astfel nu exista nici coruptie fara coruptibili. generatia tanara nu trebuie formata, educata, ci trebuie f., si pentru asta doar lasi profesorii de sport sa isi faca treaba.
__________________
VW - Das Auto - Golf - H.H. The black beast.
Are you GTI enough?
Smile or die  sofer premiat 
Stiu ca sunt rau, dar excelez in asta, deci sunt bun 
Atentie la motociclisti in trafic.Pot sa dea peste voi. 
فولكس فاجن هي أروع سيارة
|
|
|
23-11-11, 08:16
|
#1667
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of: [VW]
|
Re: Hunedoara - Accidente
tot putin off topic, dar super important.
"Nu trebuie să fii un auditor senior din Big 4 ca să realizezi pe unde şi cum se scurg banii publici prin mecanisme brevetate de atātea guverne īn atāţia ani : firme de apartament care cāştigă şi cānd au şi cānd nu au concurenţă, unici participanţi, spargerea bugetelor īn bucăţi mai mici pentru atribuire directă", explică şi Dragoş Dinu, singurul executiv romān care a dus o companie (A&D Pharma) pe bursa din Londra.
pana si antreprenorii din Romania spun ca platesc taxe si impozite foarte mari si nu se vede nimic in sanatate, infrastructura, invatamant, etc. rezultatul platii acestor taxe este 0.
|
|
|
25-11-11, 07:24
|
#1668
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of: [VW]
|
Re: Hunedoara - Accidente
ce tare era ala ieri cu rotile in sus acolo la izvor, in curte la aia cu locomotivele uzinale. se uitau si cei de la radar sa vada daca mai este cineva in masina, in rest treceau toti linistiti pe langa ei fara nici un fel de problema.
|
|
|
25-11-11, 12:50
|
#1669
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 724
|
Re: Hunedoara - Accidente
am vazut si eu masina...dar cred ca a avut ceva viteza de a rupt si gardu si s-a si intors cu rotile in sus...
|
|
|
25-11-11, 12:55
|
#1670
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of: [VW]
|
Re: Hunedoara - Accidente
ma simt oarecum putin razbunat acum pe toti tampitii cu camioane si tir-uri care cred ca drumul este tot al lor, orice banda, ca le este permis orice, mai ales bulangii aia de la hidroconstructia care te omoara in timp ce mergi corect pe drum ca au ei camioane mercedes noi noute si sunt cei mai ciobani de pe strasse.
azi se rasturna un meserias din asta pe dn7 la giratoriul de la kaufland.sa bage viteza ca de aia are camion, sa omoare oamenii cu masini mici.
|
|
|
12-12-11, 09:35
|
#1671
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of: [VW]
|
Re: Hunedoara - Accidente
In Qatar a dat unul 150.000 usd pe un ford gt, apoi a mers cu el pe autostrada si l-a facut zob.
|
|
|
26-12-11, 10:54
|
#1672
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2011
Posts: 694
|
Re: Hunedoara - Accidente
|
|
|
26-12-11, 10:59
|
#1673
|
|
AfterDark Racing Member
  Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of: [AfterDark Racing] [FORD] [DACIA] [4Tuning International]
|
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
Originally Posted by hd69leu
|
Si in intersectie la Union era un Logan praf azi dimineata
|
|
|
26-12-11, 11:58
|
#1674
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 724
|
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
Originally Posted by Kedy
Si in intersectie la Union era un Logan praf azi dimineata
|
L-am vazut aseara pe la 2.30 s-a intamplat...
|
|
|
28-12-11, 00:23
|
#1675
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 724
|
Re: Hunedoara - Accidente
|
|
|
28-12-11, 08:44
|
#1676
|
|
AfterDark Racing Member
  Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of: [AfterDark Racing] [FORD] [DACIA] [4Tuning International]
|
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
Originally Posted by mozolici_hd
|
Pff am vazut ceva agitatie pe facebook ma gandeam ca a fost ceva accident D-zeu sa-i ierte si sa-i odihneasca.
|
|
|
28-12-11, 11:21
|
#1677
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 549
Member of: [VW]
|
Re: Hunedoara - Accidente
... am auzit ca baiatul era fiu de politai si fata e a doctoritei stomatolog Fazakas!? ... nu s-ar fi dat multe detalii din cauza baiatului ...
|
|
|
28-12-11, 14:21
|
#1678
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of: [DACIA]
|
Re: Hunedoara - Accidente
asta n-am inteles-o " Īn acest caz poliţiştii au īntocmit dosar de cercetare penală"
pe cine vor sa cerceteze penal?
|
|
|
28-12-11, 14:27
|
#1679
|
|
AfterDark Racing Member
  Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of: [AfterDark Racing] [FORD] [DACIA] [4Tuning International]
|
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
Originally Posted by SpYk3
asta n-am inteles-o " Īn acest caz poliţiştii au īntocmit dosar de cercetare penală"
pe cine vor sa cerceteze penal?
|
Ce sa le faci ba Spyke atata stiu si ei sa faca dosare de cercetare penala MILITIENII
|
|
|
28-12-11, 14:31
|
#1680
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of: [DACIA]
|
Re: Hunedoara - Accidente
|
|
|
|
|