Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Hunedoara / Deva

Reply
 
Thread Tools
Old 21-11-11, 13:43   #1666
ondin

Stage 5
 
ondin's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of:
[VW]
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by xxdadixx View Post
Normal ca tot gunoaiele infecte sunt de vina. Unde e educatia? Cum formezi generatiile noi cand tu furi tot? Nu vezi ca deja coruptia e peste tot, orice stire apare la televizor, in orice oras, comuna, sat, toti sunt mana in mana la furat, la vandut din ce a mai ramas si la indatorarea poporul asta. Daca nici in al 12-lea ceas nu se vad lucrurile astea, ne meritam soarta.
pai si cine se complace in situatia asta? nu toti cei care traim in acesta tara? fiecare putin cate putin isi aduce contributia la mizeria si indiferenta generala. platesti o taxa de orice fel esti complice fara sa vrei la ce se intampla. iti cumperi un produs din portbagaj esti complice tot asa la coruptia din sistem. asa cum nu exista un razboi fara un conflict armat cu victime si soldati tot astfel nu exista nici coruptie fara coruptibili. generatia tanara nu trebuie formata, educata, ci trebuie f., si pentru asta doar lasi profesorii de sport sa isi faca treaba.
__________________
VW - Das Auto - Golf - H.H. The black beast.
Are you GTI enough?

Smile or die sofer premiat
Stiu ca sunt rau, dar excelez in asta, deci sunt bun
Atentie la motociclisti in trafic.Pot sa dea peste voi.
فولكس فاجن هي أروع سيارة
ondin is offline   Reply With Quote
Old 23-11-11, 08:16   #1667
ondin

Stage 5
 
ondin's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of:
[VW]
Default Re: Hunedoara - Accidente

tot putin off topic, dar super important.


"Nu trebuie să fii un auditor senior din Big 4 ca să realizezi pe unde şi cum se scurg banii publici prin mecanisme brevetate de atātea guverne īn atāţia ani : firme de apartament care cāştigă şi cānd au şi cānd nu au concurenţă, unici participanţi, spargerea bugetelor īn bucăţi mai mici pentru atribuire directă", explică şi Dragoş Dinu, singurul executiv romān care a dus o companie (A&D Pharma) pe bursa din Londra.

pana si antreprenorii din Romania spun ca platesc taxe si impozite foarte mari si nu se vede nimic in sanatate, infrastructura, invatamant, etc. rezultatul platii acestor taxe este 0.
ondin is offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 07:24   #1668
ondin

Stage 5
 
ondin's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of:
[VW]
Default Re: Hunedoara - Accidente

ce tare era ala ieri cu rotile in sus acolo la izvor, in curte la aia cu locomotivele uzinale. se uitau si cei de la radar sa vada daca mai este cineva in masina, in rest treceau toti linistiti pe langa ei fara nici un fel de problema.
ondin is offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 12:50   #1669
mozolici_hd

Stage 5
 
mozolici_hd's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 724
Default Re: Hunedoara - Accidente

am vazut si eu masina...dar cred ca a avut ceva viteza de a rupt si gardu si s-a si intors cu rotile in sus...
mozolici_hd is offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 12:55   #1670
ondin

Stage 5
 
ondin's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of:
[VW]
Default Re: Hunedoara - Accidente

ma simt oarecum putin razbunat acum pe toti tampitii cu camioane si tir-uri care cred ca drumul este tot al lor, orice banda, ca le este permis orice, mai ales bulangii aia de la hidroconstructia care te omoara in timp ce mergi corect pe drum ca au ei camioane mercedes noi noute si sunt cei mai ciobani de pe strasse.
azi se rasturna un meserias din asta pe dn7 la giratoriul de la kaufland.sa bage viteza ca de aia are camion, sa omoare oamenii cu masini mici.
ondin is offline   Reply With Quote
Old 12-12-11, 09:35   #1671
ondin

Stage 5
 
ondin's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of:
[VW]
Default Re: Hunedoara - Accidente

In Qatar a dat unul 150.000 usd pe un ford gt, apoi a mers cu el pe autostrada si l-a facut zob.
ondin is offline   Reply With Quote
Old 26-12-11, 10:54   #1672
hd69leu

Stage 5
 
hd69leu's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 694
Default Re: Hunedoara - Accidente

http://www.dinromania.com/social/doi...-la-deva-10697
hd69leu is offline   Reply With Quote
Old 26-12-11, 10:59   #1673
Kedy
AfterDark Racing Member


Stage 5
 
Kedy's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of:
[AfterDark Racing]
[FORD]
[DACIA]
[4Tuning International]
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by hd69leu View Post
Si in intersectie la Union era un Logan praf azi dimineata
Kedy is offline   Reply With Quote
Old 26-12-11, 11:58   #1674
mozolici_hd

Stage 5
 
mozolici_hd's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 724
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by Kedy View Post
Si in intersectie la Union era un Logan praf azi dimineata

L-am vazut aseara pe la 2.30 s-a intamplat...
mozolici_hd is offline   Reply With Quote
Old 28-12-11, 00:23   #1675
mozolici_hd

Stage 5
 
mozolici_hd's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 724
Default Re: Hunedoara - Accidente

http://www.servuspress.ro/servus/201...pierdut-viata/
mozolici_hd is offline   Reply With Quote
Old 28-12-11, 08:44   #1676
Kedy
AfterDark Racing Member


Stage 5
 
Kedy's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of:
[AfterDark Racing]
[FORD]
[DACIA]
[4Tuning International]
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by mozolici_hd View Post
Pff am vazut ceva agitatie pe facebook ma gandeam ca a fost ceva accident D-zeu sa-i ierte si sa-i odihneasca.
Kedy is offline   Reply With Quote
Old 28-12-11, 11:21   #1677
davides

Stage 5
 
davides's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 549
Member of:
[VW]
Default Re: Hunedoara - Accidente

... am auzit ca baiatul era fiu de politai si fata e a doctoritei stomatolog Fazakas!? ... nu s-ar fi dat multe detalii din cauza baiatului ...
davides is offline   Reply With Quote
Old 28-12-11, 14:21   #1678
SpYk3
Dacia Driver

Stage 5
 
SpYk3's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of:
[DACIA]
Default Re: Hunedoara - Accidente

asta n-am inteles-o " Īn acest caz poliţiştii au īntocmit dosar de cercetare penală"


pe cine vor sa cerceteze penal?
SpYk3 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-11, 14:27   #1679
Kedy
AfterDark Racing Member


Stage 5
 
Kedy's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of:
[AfterDark Racing]
[FORD]
[DACIA]
[4Tuning International]
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by SpYk3 View Post
asta n-am inteles-o " Īn acest caz poliţiştii au īntocmit dosar de cercetare penală"


pe cine vor sa cerceteze penal?
Ce sa le faci ba Spyke atata stiu si ei sa faca dosare de cercetare penala MILITIENII
Kedy is offline   Reply With Quote
Old 28-12-11, 14:31   #1680
SpYk3
Dacia Driver

Stage 5
 
SpYk3's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of:
[DACIA]
Default Re: Hunedoara - Accidente

SpYk3 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -