Quote:
Originally Posted by CBY
ii rupeam fasu la cobra  )
|
Awalele.. cobra rulez

)
Cu ce masina mai mergem noi la Strei pe 40 de grade, cu caldura blana ?
Ce masina mai impingem la bloc ca nu porneste?
Cine mai lasa pete de ulei pe la bloc?
Cine ma mai trezeste dimineata ?
Vai cate amintiri cu coroba

Tare masina