Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Hunedoara / Deva

Reply
 
Thread Tools
Old 23-04-07, 22:42   #46
sNap7
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of:
[Honda]
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by mutzu View Post
FAPTE NU VORBE
Aici il sustin pe mutzu,
La teorie multi is bravi, practica ne cam omoara !

Deci BAD-GUY, din cate vad domnu' ilie te-a cam provocat. Ce te faci acu ?!
__________________
Dura lex, sed lex!
sNap7 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-07, 22:48   #47
mutzu

Stage 5
 
mutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by sNap7 View Post
Aici il sustin pe mutzu,
La teorie multi is bravi, practica ne cam omoara !

Deci BAD-GUY, din cate vad domnu' ilie te-a cam provocat. Ce te faci acu ?!
Stai ba esti nebun ?
Tre sa-i faca "AIA" si "AIA" si "AIA" la masina, si dupaia esti nebun ?
Doar masinile is foarte apropiate la cai intre ele .. de ce sa zica ca o pierdut dupaia de la "AIA" .. DACA INTELEGETI )
__________________
mutzu is offline   Reply With Quote
Old 23-04-07, 22:56   #48
sNap7
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of:
[Honda]
Default Re: Provocari

Da da corect .. Am eu un asiprator de inchiriat, poate ar merge pe post de compresor

Gata, trebuie sa ne abtinem mutzule sa-si rezolve ei provocarea, sa nu facem presiuni asupra vreunuia
sNap7 is offline   Reply With Quote
Old 24-04-07, 08:29   #49
ilie

Stage 3
 
ilie's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 77
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by BAD-GUY View Post
Nope nu-mi plac liniuntzele...niciodata nu mi-au placut...pana acuma erau 20 de secunde acuma ne batem de la egal la egal sa intzeleg?,ma refer la timp binentzeles.
HAI SA VEDEM CAT SECUNDE SUNT!!!! SI MAI ALES IN FAVOAREA CUI
ilie is offline   Reply With Quote
Old 24-04-07, 10:19   #50
BAD-GUY

Stage 5
 
BAD-GUY's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 774
Default Re: Provocari

Se zice ca cu cat esti mai in varsta cu atata esti mai intzelept,nu am avut niciodata nevoie de spectatori,ce am facut am facut pt. mine,ca sa ma "dau" cu Ilie ca sa zic asa imi asum niste riscuri dar dupa parerea mea trebuie sa fie niste riscuri calculate cat de cat ca altfel ajung prin santzuri sau chiar mai rau(doamne fereste),deci atata timp cat mai am de lucru la masina mai ales pe partea de franare si directzie nu ma dau,oricum numai ce a venit caldura pana la toamna mai este mult si bine...
__________________
I shall not fear death when it finally greets me.
BAD-GUY is offline   Reply With Quote
Old 24-04-07, 10:43   #51
sNap7
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of:
[Honda]
Default Re: Provocari

Ce mai vrei sa iti faci la masina ? Totusi e Dacia Logan (87 CP) vs. MG ZR160 (160 CP), aproape dublu.
Sa intelegem ca e mai bun Logan-ul ca MG-ul tau ?!
sNap7 is offline   Reply With Quote
Old 24-04-07, 21:50   #52
BAD-GUY

Stage 5
 
BAD-GUY's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 774
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by sNap7 View Post
Ce mai vrei sa iti faci la masina ? Totusi e Dacia Logan (87 CP) vs. MG ZR160 (160 CP), aproape dublu.
Sa intelegem ca e mai bun Logan-ul ca MG-ul tau ?!
Eh doar nu mi-or da placutzele noi de frana cai putere si nici ajustarile pe la directzie,alea sunt pentru sigurantza...
BAD-GUY is offline   Reply With Quote
Old 25-04-07, 00:24   #53
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Provocari

Ba ma bucur sa vad ca in sfarsit dupa atatea luni de zile ati nimerit topicul potrivit pt "provocari"
F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
Old 25-04-07, 10:20   #54
alexinho

Stage 2
 
alexinho's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 52
Wink Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by sNap7 View Post
Ce mai vrei sa iti faci la masina ? Totusi e Dacia Logan (87 CP) vs. MG ZR160 (160 CP), aproape dublu.
Sa intelegem ca e mai bun Logan-ul ca MG-ul tau ?!
ce faci??....il iei la mijto.......poate ii e nashpa la curbe
alexinho is offline   Reply With Quote
Old 25-04-07, 18:44   #55
HD-21-ARD

Stage 4
 
HD-21-ARD's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 270
Default

pot sa ma inscriu si eu in cursa???
ahhhhhhh am uitat nu mai am permis........
da no poate pana in toamna o sa il am......
oricand eu as face treaba asta cu mg-ul :d


ori cu suzi ori cu barca aia verde............

Last edited by F.R.Sonic; 26-04-07 at 00:52. Reason: ti-am bagat posturile in unu-l singur.... concetreaza-ti ideile :))) ca ai postat la 2 minute unu de altu
HD-21-ARD is offline   Reply With Quote
Old 26-04-07, 16:45   #56
sNap7
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of:
[Honda]
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by HD-21-ARD View Post
ori cu suzi ori cu barca aia verde............
Partea asta n-o inteleg
Care barca .. ?
sNap7 is offline   Reply With Quote
Old 27-04-07, 13:28   #57
hd44tor

Stage 2
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 46
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by sNap7 View Post
Partea asta n-o inteleg
Care barca .. ?
pe valuri
hd44tor is offline   Reply With Quote
Old 27-04-07, 14:22   #58
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by hd44tor View Post
pe valuri

Eu cred ca se refera la Chevroletu' Lacetti
F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
Old 28-04-07, 09:13   #59
ilie

Stage 3
 
ilie's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 77
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by BAD-GUY View Post
Se zice ca cu cat esti mai in varsta cu atata esti mai intzelept,nu am avut niciodata nevoie de spectatori,ce am facut am facut pt. mine,ca sa ma "dau" cu Ilie ca sa zic asa imi asum niste riscuri dar dupa parerea mea trebuie sa fie niste riscuri calculate cat de cat ca altfel ajung prin santzuri sau chiar mai rau(doamne fereste),deci atata timp cat mai am de lucru la masina mai ales pe partea de franare si directzie nu ma dau,oricum numai ce a venit caldura pana la toamna mai este mult si bine...
eu ma consider destul de intelept la cei 25 de ani care ii am. tot ce fac pt masina mea, si cu masina mea nu fac pentru alti. dar ma dispera oamenii care dau din gura, ca l-au facut pe ala si pe alalalt in trafic, si care desi inca nici nu li s-a uscat bine cerneala pe carnetul de conducere, sunt MARI RACERI si nimeni nu-i mai bun ca ei. Oameni care, cand li se aduce o provocare nu stiu pe unde sa se mai ascunda. eu m-as da si cu un M3, chiar daca as avea 3 roti si 2 placutze de frane bune. da asta-s eu. cu chestia asta inchei provocarea mea. am demostrat ce-am avut sa demonstrez, si pana nu reusesti sa faci un logan de 90 Cp eu nu mi-as mai lauda atat masina. deocamdata nu-i mai buna ca loganu meu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
ilie is offline   Reply With Quote
Old 28-04-07, 11:40   #60
BAD-GUY

Stage 5
 
BAD-GUY's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 774
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by ilie View Post
eu ma consider destul de intelept la cei 25 de ani care ii am. tot ce fac pt masina mea, si cu masina mea nu fac pentru alti. dar ma dispera oamenii care dau din gura, ca l-au facut pe ala si pe alalalt in trafic, si care desi inca nici nu li s-a uscat bine cerneala pe carnetul de conducere, sunt MARI RACERI si nimeni nu-i mai bun ca ei. Oameni care, cand li se aduce o provocare nu stiu pe unde sa se mai ascunda. eu m-as da si cu un M3, chiar daca as avea 3 roti si 2 placutze de frane bune. da asta-s eu. cu chestia asta inchei provocarea mea. am demostrat ce-am avut sa demonstrez, si pana nu reusesti sa faci un logan de 90 Cp eu nu mi-as mai lauda atat masina. deocamdata nu-i mai buna ca loganu meu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eu zic ca nu esti prea intzelept daca gandesti asa...am facut stai linistit cu mg'u ce n-ai facut tu,am coborat serpentinele cu frana de mana in fiecare viraj si multe altele,dar dupa cum ziceam nu am nevoie de spectatori...,de ce crezi ca am de lucru la directzie si tre sa-i schimb placutzlele de frana(le-am schimbat)...cerneala aia s-a uscat bine de tot stai linistit,imediat se si duce ,si ca sa fiu sincer nu ma strofoc atat de mult si mai ales nu incing masina degeaba pentru ca pentru mine nu reprezintzi o provocare...

De ce nu-l provoci pe ala cu M3'u sa vezi ce o sa zica...sau de ce nu l-as provoca eu pe el,pentru ca nu e nici o provocare...

Last edited by BAD-GUY; 28-04-07 at 11:44.
BAD-GUY is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -