Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Hunedoara / Deva

Reply
 
Thread Tools
Old 16-01-07, 13:50   #511
sNap7
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of:
[Honda]
Default Re: Intalnire 4tuning HD / Deva

.. Bogdan, cred ca ar fi fost mai ok sa imi dai quote la post decat sa mi-l editezi dar noh..

Inainte sa ma acuzi degeaba ar fi mai bine sa citesti cateva posturi din aceasta sectiune si sa vezi cine a inceput cu declaratiile nefondate.
Cu declaratiile nu am inceput eu, a inceput alt user de aici care a spus acum ceva timp in urma ca "RC-ul nu prea se tine de MG pt ca MG-ul are cutie scurta" ceea ce mie mi se pare banal, atat timp cat spui ca o masina de 180 CP si cu o greutate mai mica nu se tine de o masina de 160 CP si cu vreo 40 kg in plus. In fine nu asta e important acum. Vorbaria e degeaba, conteaza practica si pana acum nu s-a vazut asta, deci degeaba vorbim.

In numele clubului Red Engine il invit pe BAD-GUY la primul eveniment legal pentru a vedea cum se comporta MG-ul cu Toyota aia rosie Celica de 116 CP, provocare despre care chiar el spunea ca "daca e asa n-are rost...mg'u chiar are cel putzin 150 de cp in viatza plus ca e destul de usoara". Apropo, nu e Toyota Celica , e Toyota MR2 de 156 CP.

... si cu asta am pus ultimul post pe "Comunitatea locala 4tuning Hunedoara / Deva". Numai bine si scuze de offtopic. Rog moderatorul sa imi mute post-ul unde considera el.
__________________
Dura lex, sed lex!
sNap7 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 14:23   #512
tune_AKj

Stage 5
 
tune_AKj's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 442
Member of:
[Opel]
Default Re: Intalnire 4tuning HD / Deva

mai..chiar credeam ca sectiunea asta , de fapt Comunitatea HD/Deva va fi <ferita> de chestii de genul asta...pakat ca s-a ajuns aici...
tune_AKj is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 14:48   #513
fratzika


Stage 5
 
fratzika's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,135
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Intalnire 4tuning HD / Deva

Quote:
Originally Posted by sNap7 View Post
.. Bogdan, cred ca ar fi fost mai ok sa imi dai quote la post decat sa mi-l editezi dar noh..

Inainte sa ma acuzi degeaba ar fi mai bine sa citesti cateva posturi din aceasta sectiune si sa vezi cine a inceput cu declaratiile nefondate.
Cu declaratiile nu am inceput eu, a inceput alt user de aici care a spus acum ceva timp in urma ca "RC-ul nu prea se tine de MG pt ca MG-ul are cutie scurta" ceea ce mie mi se pare banal, atat timp cat spui ca o masina de 180 CP si cu o greutate mai mica nu se tine de o masina de 160 CP si cu vreo 40 kg in plus. In fine nu asta e important acum. Vorbaria e degeaba, conteaza practica si pana acum nu s-a vazut asta, deci degeaba vorbim.

In numele clubului Red Engine il invit pe BAD-GUY la primul eveniment legal pentru a vedea cum se comporta MG-ul cu Toyota aia rosie Celica de 116 CP, provocare despre care chiar el spunea ca "daca e asa n-are rost...mg'u chiar are cel putzin 150 de cp in viatza plus ca e destul de usoara". Apropo, nu e Toyota Celica , e Toyota MR2 de 156 CP.

... si cu asta am pus ultimul post pe "Comunitatea locala 4tuning Hunedoara / Deva". Numai bine si scuze de offtopic. Rog moderatorul sa imi mute post-ul unde considera el.
Sunt numai aberatii ce zici aici...si pt cunostinta ta Paul, Bad_Guy(Adi ), a vrut sa vina in Deva sa se intalneasca cu voi...chiar ai fost sunat pe telefon.Noi nu am fost de acord sa venim in Deva...adica mai mult eu, pt ca nu puteam sa stau, si as fi vrut sa vad ceva "action".....Si probabil daca veneam cu totii in Deva ar fi iesit ceva acolo....

Cat despre ultimul tau post pe Hd/Deva...e alegerea ta, dar iti zic sigur ca nimeni nu ar vrea ca tu sa nu mai scrii aici....de aceea te rog sa revi printre noi....Sper sa ai parte de intelegere si bunavointa si .......asteptam urmatoarele tale posturi aici....
__________________

My favorite car, Z350.
fratzika is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 16:12   #514
Takashy_Vtec18

Stage 5
 
Takashy_Vtec18's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 315
Default Re: Intalnire 4tuning HD / Deva

Ba nu va mai certati acuma zici ca va bateti pt ceva ........sunt masini nu bani.....sau aur...sau na pt unii sunt si banii...ideea e ca nu are rost sa va certati pt ca una a zis ceva si altu altceva...... gata ba impacativa nu cred ca merita sa va certati si si ba sNap7(Paul)...de ce sa nu mai postezi ???....
__________________
Honda - The Power of Dreams
===Vtec The True Power===
Takashy_Vtec18 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 17:17   #515
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re: Intalnire 4tuning HD / Deva

Bien ba ca mie nu mi-ati facut poze.... Si apropo cica Bruce-le l-ar bate pe Van Damme
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 21:08   #516
HD-21-ARD

Stage 4
 
HD-21-ARD's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 270
Default Re: Intalnire 4tuning HD / Deva

da mergeti in strada............
p.s. unde ca vin si eu sa filmez
HD-21-ARD is offline   Reply With Quote
Old 17-01-07, 07:36   #517
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Unhappy Re: Intalnire 4tuning HD / Deva

Quote:
Originally Posted by sNap7 View Post
.. Bogdan, cred ca ar fi fost mai ok sa imi dai quote la post decat sa mi-l editezi dar noh..

Inainte sa ma acuzi degeaba ar fi mai bine sa citesti cateva posturi din aceasta sectiune si sa vezi cine a inceput cu declaratiile nefondate.
Cu declaratiile nu am inceput eu, a inceput alt user de aici care a spus acum ceva timp in urma ca "RC-ul nu prea se tine de MG pt ca MG-ul are cutie scurta" ceea ce mie mi se pare banal, atat timp cat spui ca o masina de 180 CP si cu o greutate mai mica nu se tine de o masina de 160 CP si cu vreo 40 kg in plus. In fine nu asta e important acum. Vorbaria e degeaba, conteaza practica si pana acum nu s-a vazut asta, deci degeaba vorbim.

In numele clubului Red Engine il invit pe BAD-GUY la primul eveniment legal pentru a vedea cum se comporta MG-ul cu Toyota aia rosie Celica de 116 CP, provocare despre care chiar el spunea ca "daca e asa n-are rost...mg'u chiar are cel putzin 150 de cp in viatza plus ca e destul de usoara". Apropo, nu e Toyota Celica , e Toyota MR2 de 156 CP.

... si cu asta am pus ultimul post pe "Comunitatea locala 4tuning Hunedoara / Deva". Numai bine si scuze de offtopic. Rog moderatorul sa imi mute post-ul unde considera el.
Ti-am editat postul pt ca era destul off-topic aici fara sa mai postez si eu aici(Intalnire 4tuning HD / Deva)...acuma sunt aproape 2 pagini la rand...
Sa sti ca nu are nimeni nimic cu tine sau cu altcineva...Eu unu i-mi cer scuze dak te-am suparat prin editarea postului tau am vrut doar sa evit off-topicu da am facut mai rau
__________________

F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
Old 17-01-07, 07:58   #518
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA

Ba Paul ...Te superi degeaba ...ce dracu ba
Doar n-am inebunit sa ne certam de la niste date tehnice....
Hai si da-mi un "quote" si dupaia ne vedem la o cola
Fac eu cinste
F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
Old 17-01-07, 18:38   #519
ilie

Stage 3
 
ilie's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 77
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA

N-are sens atatea vorbe... Spuneti cand si unde si vedem ce poate MGul
ilie is offline   Reply With Quote
Old 17-01-07, 23:13   #520
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA

Quote:
Originally Posted by ilie View Post
N-are sens atatea vorbe... Spuneti cand si unde si vedem ce poate MGul
Buna idee ...da asta numa Bad-guy poate spune ...si eventual Cristi(posesorul MR2-ului)
deci asteptam o confruntare(provocare)
F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
Old 18-01-07, 15:44   #521
fratzika


Stage 5
 
fratzika's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,135
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA

Curiozitate!!!

Bah, Mutzu pe unde mai umbla???Pe forum nu a mai postat de o carutza de vreme???Oare i-a cazut Zappu'???Sau are atatea contracte de facut si nu mai stie cum sa-si imparta clientzii???

Mutzuleeeeeeeeeee!!! Unde esti???
fratzika is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 06:15   #522
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA

Invatza, ca au inceput examenele ....nu ti-ai dat seama pana acum? ...si GYM la fel
F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 15:06   #523
Takashy_Vtec18

Stage 5
 
Takashy_Vtec18's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 315
Default Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA

Ba daca se organizeaza vreo miscare ceva anuntati-ma si pe mine.......ca fug de la examen...
Takashy_Vtec18 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 23:23   #524
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA

Quote:
Originally Posted by Takashy_Vtec18 View Post
Ba daca se organizeaza vreo miscare ceva anuntati-ma si pe mine.......ca fug de la examen...
iti dau un mms
F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 10:52   #525
HD-21-ARD

Stage 4
 
HD-21-ARD's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 270
Default Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA

mah.............
nici eu nu am murit.........
ce mai ziceti????
HD-21-ARD is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -