Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/22728-discutii-povesti-noutati-zona-hd-deva.html)

F.R.Sonic 30-08-06 11:39

Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Ca sa nu mai fim(fiu :oops: ) offtopic pe alte topicuri,care nu sunt topicuri de chat :D
Deci aici ma putetzi felicita pentru achizitionarea noului meu Alpine9828RB de la XxDADIxX fara sa fitzi off
Dar mai ales pe el ca e si mai castigat din afacerea asta...vezi noul sau H.U. ;)

fratzika 30-08-06 11:44

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
:)ma bucur ca ai deschis topic-ul asta...nu stiu de ce dar cel vechi era asa de prietenos incat am inceput sa-l recitesc....SUPER....

nu acelasi lucru pot sa-l spun de vremea de afara care e cat se poate de naspa:(

Mi-e dor de post-urile lu' GYM....scurt si la obiect!!!

F.R.Sonic 30-08-06 11:59

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Da chiar il asteptam pe Gym sa ne spuna noua adresa a hertz-urilor...
Hai mah fa-ti reclama ca e pe moca
Si-n plus am nevoie de o pereche de boxe dar nu-s hotarat ce sa-mi iau...nici eu nu stiu deocamdata de ce anume am nevoie:confused2

GYM 30-08-06 12:10

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 536752)
... am nevoie de o pereche de boxe dar nu-s hotarat ce sa-mi iau...nici eu nu stiu deocamdata de ce anume am nevoie:confused2

Vedem, vorbim, ne sfatuim :D

F.R.Sonic 30-08-06 12:17

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by GYM (Post 536769)
Vedem, vorbim, ne sfatuim :D

Ai ceva la reducere pt mine?
Ceva fara stelutze:D

sNap7 30-08-06 17:08

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Mahhh !!! Eu nu mai am rabdareeee ... Pana in 18 cand dau examen mai e muuultttt. Maine ma duc sa-mi depun dosarul si am terminat cu umblatul dupa acte. Bafta mie :D

sNap7 30-08-06 17:20

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
cica ma intreaba astazi instructorul "stii ce sunt alea liniutze ?", da zic eu "aproximativ, de ce ?", ca sa imi spuna ca o anume scoala de soferi organizeaza liniutze intre elevi :D. Nu stiu sa va dau detalii dar sunt curios cum ar arata o asemenea "cursa" :D

RaceDr1v3r 30-08-06 19:27

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Bafta la scoala si te astept la o liniutza cu dacia TA

sNap7 30-08-06 21:30

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
hehe :D sa fie ! cat despre lliniutza, nu am uitat stai linistit ;)

F.R.Sonic 30-08-06 23:13

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 537080)
cica ma intreaba astazi instructorul "stii ce sunt alea liniutze ?", da zic eu "aproximativ, de ce ?", ca sa imi spuna ca o anume scoala de soferi organizeaza liniutze intre elevi :D. Nu stiu sa va dau detalii dar sunt curios cum ar arata o asemenea "cursa" :D

Liniutze pt "incepatori".. legale sau ilegale cum sunt alea???
Oricum o sa fie interesant sa vezi masinile cu "scoala" deasupra cum tureaza motoarele si pleaca cu burn-out:D ...
Dak o sa te bagi sa ne chemi si pe noi sa te huiduim umpic :)...dar eu unu nu am auzit de asa ceva

mutzu 31-08-06 00:19

Re: Useri 4 Tuning din Hunedoara
 
Quote:

Originally Posted by RaceDr1v3r (Post 537229)
Top speed 143km/h cu a 4a poate ;)

Deja iti bati joc de minciuna.:)
Fara suparare..

fratzika 31-08-06 11:11

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 537080)
cica ma intreaba astazi instructorul "stii ce sunt alea liniutze ?", da zic eu "aproximativ, de ce ?", ca sa imi spuna ca o anume scoala de soferi organizeaza liniutze intre elevi :D. Nu stiu sa va dau detalii dar sunt curios cum ar arata o asemenea "cursa" :D

Ce tare e asta, auzi liniutze intre elevi la scoala de soferi....cred ca unii dintre ei sunt f stresatzi si ce au zis instructorii:"daca nu-i puem duce in excursie la mare sau la munte hai sa le organizam niste liniutze, se mai distreaza si ei un pic":D .... Dupa parerea mea e faza zilei!!!!

fratzika 31-08-06 11:14

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 537616)
Liniutze pt "incepatori".. legale sau ilegale cum sunt alea???
Oricum o sa fie interesant sa vezi masinile cu "scoala" deasupra cum tureaza motoarele si pleaca cu burn-out:D ...
Dak o sa te bagi sa ne chemi si pe noi sa te huiduim umpic :)...dar eu unu nu am auzit de asa ceva

:D ...eu zic ca sunt LEGALE...doar sunt sub atenta supravegere a instructorilor....ma pis pe mine de ras!!!!! Clar ca sunt LEGALE!!!!Liniutze rulz...inca de la PRIMII PASI IN VIATA DE SOFER!!!:D

F.R.Sonic 31-08-06 11:21

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Mi-ar fi placut sa vad la "lucru" pe cei care se suie pentru prima data la volan :lol: ...stitzi plecarea aia de rupe ambreajuuu!!!? Cu o miscare de du-te-vino :pelvic_th
Sau la 6000 rpm uitand sa ia picioru de pe ambreaj :nervious:

F.R.Sonic 31-08-06 11:36

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Baaa dilaule dar nu e bine sa radem de ei ca asa am fost si noi la inceput :p
Suntem cam nesimtzitzi stiai asta? :punch: :D


All times are GMT +2. The time now is 17:09.

- Copyright 2024 4Tuning