http://xado.ro/Index.htm din cate stiu eu firma asta are tot felul de uleiuri si aditivi pt protejarea motoarelor etc intra si vz dak e ce-ti trebuie(cred k au si pt diesel mai mult ca sigur), dak nu imi cer scuze k te-am indus in eroare

dar la mecanica auto kiar nu ma pricep deloc
p.s.: rau n ar trebui sa fie avand in vedere k kestiile astea protejeaza motorul, dar tu(voi) poate vreti ceva pentru performanta