![]() |
Se Pot Folosi Aditivi De Motorina?
Salutare Am Un Opel Astra 1.7 Cdti Din 2004 Si Vreau Sa Stiu Daca Este Bine Sa Folosesc Aditivi De Motorina.
Va Multumesc. |
Re: Se Pot Folosi Aditivi De Motorina?
si eu aceasi intrebare
|
Re: Se Pot Folosi Aditivi De Motorina?
http://xado.ro/Index.htm din cate stiu eu firma asta are tot felul de uleiuri si aditivi pt protejarea motoarelor etc intra si vz dak e ce-ti trebuie(cred k au si pt diesel mai mult ca sigur), dak nu imi cer scuze k te-am indus in eroare:oops: dar la mecanica auto kiar nu ma pricep deloc
p.s.: rau n ar trebui sa fie avand in vedere k kestiile astea protejeaza motorul, dar tu(voi) poate vreti ceva pentru performanta |
| All times are GMT +2. The time now is 06:05. |
- Copyright 2026 4Tuning