Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   Se Pot Folosi Aditivi De Motorina? (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/79878-pot-folosi-aditivi-motorina.html)

odu1982 03-06-08 14:46

Se Pot Folosi Aditivi De Motorina?
 
Salutare Am Un Opel Astra 1.7 Cdti Din 2004 Si Vreau Sa Stiu Daca Este Bine Sa Folosesc Aditivi De Motorina.
Va Multumesc.

Sindrom 03-06-08 16:12

Re: Se Pot Folosi Aditivi De Motorina?
 
si eu aceasi intrebare

mishu415 08-06-08 23:56

Re: Se Pot Folosi Aditivi De Motorina?
 
http://xado.ro/Index.htm din cate stiu eu firma asta are tot felul de uleiuri si aditivi pt protejarea motoarelor etc intra si vz dak e ce-ti trebuie(cred k au si pt diesel mai mult ca sigur), dak nu imi cer scuze k te-am indus in eroare:oops: dar la mecanica auto kiar nu ma pricep deloc

p.s.: rau n ar trebui sa fie avand in vedere k kestiile astea protejeaza motorul, dar tu(voi) poate vreti ceva pentru performanta


All times are GMT +2. The time now is 06:05.

- Copyright 2026 4Tuning