Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [FORD] [Echipa de sprijin]
Re: Ultimul kitch veritabil
Da el nu poate sa si-o dea jos sau chiar ii place cum arata se mandreste k are tuning pe masina. Apropo si jantele sunt mortale esapament dublu ce sa mai tuning adevarat
poi la cate ciudatenii vezi pe strazi... o dacie cu look de ferrari enzo si sond de volga nu ne mai mira... mi-e atat de comuna incat imi vine sa-l citez pe criss cars:"mare ti-e gradina doamne si multi vor sa-ti sara gardul cand poarta e deschisa". ma mai enerveaza cand vad in special la taximetristi, dar si la mandrii soferi de dacii scris pe luneta:"tunning". horribleeeee
l-am vazut acum 2 zile pe la carrefour orhidea....m-am tinut dupa el sa studiez masina mai bine......,n-am apucat sa ajung sa vb cu el ca era umpic cam aglomerat
Oooooo, foarte original ! Ii e frica omului sa nu se incalzeasca ce are in portbagaj . SUPER KITCH ! ...Deh, se mai intampla, nu i-a iesit reproducerea eleronului Gemballa ( trebuie sa se duca cineva sa-i spuna ca are aerisiri laterale si e montat pe Porsche cel de la Gemballa).
__________________
BMW 318i E90 /// Le-Mans Blau /// M Sport /// Conversie LCI /// Style 135
Plasti-DIP - DipYourCar
sau poate vrun geniu vrun om cu carte la cap a studiat aerdinamica masinii si a ajuns la concluzia ca trebuie pusa cocoasa aia. cine stie o fi vrun rezervor de combustibil (cum e la camile pt apa si alte substante hranitoare pt ea) paotecine stie vrea sa primeasca vrun premiu de la dacia cum e si ala care a facut marea invetie la dacia berlina cadn a prelungit capota de la portbagaj pentru o aerodinamica mai buna cica
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [FORD] [Echipa de sprijin]
Re: Ultimul kitch veritabil
de ce aveti mey voi cu omu poate duce animale la targ si cum le duce in porbagaj tebuie sa respire si ele cumva e chiar o idee utila pt mersoanele care vand animale