Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Generalitati tuning

Generalitati tuning Tuning, Sfaturi utile, Trend-uri, Noutati, Discutii, Generalitati

Reply
 
Thread Tools
Old 20-08-12, 00:15   #1
JDV
VW Driver

Stage 5
 
JDV's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 794
Member of:
[VW]
Default Drumuri de evitat

Salut
As avea rugamintea sa postati un reply cu drumurile pe care le ati parcurs si sunt intr o stare deplorabila pentru a le evita de eventualii participanti la trafic...stiu ca majoritatea sunt dar macar alea cele mai rele...ca na...pana o sa avem autostrada ca in Germania o sa mai treaca 50 de ani. Incep eu
Traseul Bucuresti - Calarasi...unele portiuni s au asfaltat recent dar din cauza calitatii "superioare" a lucrarilor si materialelor s au exfoliat si mergi pe sosea ca pe pietrele de cale ferata.
Cea mai proasta portiune este cea dintre Lehliu si Drajna...daca aveti de gand sa parcurgeti acest drum va sfatuiesc sa va pregatiti psihic. De la dajna pana la Calarasi s a asfaltat recent si este destul de ok traseul...probabil inca 1 an pana o sa inceapa sa se exfolieze...ca na...Romania
JDV is offline   Reply With Quote
Old 20-08-12, 08:56   #2
RD-Woo

Stage 5
 
RD-Woo's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,571
Default Re: Drumuri de evitat

Un topic mai potrivit in sectiunea Generalitati tuning nu cred ca gaseai...
RD-Woo is offline   Reply With Quote
Old 20-08-12, 16:31   #3
JDV
VW Driver

Stage 5
 
JDV's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 794
Member of:
[VW]
Default Re: Drumuri de evitat

Quote:
Originally Posted by RD-Woo View Post
Un topic mai potrivit in sectiunea Generalitati tuning nu cred ca gaseai...
Asa e...trebuia sa las la sectiunea mare. Rog un administrator sa il mute la sectiunea protrivita daca nu este cu suparare. ms
JDV is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -