si eu mi-am dat sigla GOLF dupa spate..dar a fost super usor....
am folosit un cutit /cutter cu care am dezlipit usurel fiecare litera...
apoi au ramas urme de la lipici.. care le-am scos cu
1. solutie de curatat parbriz .. dar cred ca merge si aia de geamuri..... pentru a umezi
2. foehn ( feon ) pt a incalzi
3. unghiile lu nevasta-mea