salut am si eu o intrebare, ce le fac si eu la aerisirile alea de sub bara din spate ca fac urat rau de la muzik, dc scot aripioarele alea de cauciuc de acolo si o las simpla se intampla ceva, a facut cineva ceva la ele ca imi este sa nu le scot si apoi sa intre apa sau alceva ma gandesc....
