Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SKODA > Skoda tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-10, 19:18   #1
Sxn.

Stage 5
 
Sxn.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 446
Exclamation Cum rezolv si eu cu aerisirile din bara de spate...

salut am si eu o intrebare, ce le fac si eu la aerisirile alea de sub bara din spate ca fac urat rau de la muzik, dc scot aripioarele alea de cauciuc de acolo si o las simpla se intampla ceva, a facut cineva ceva la ele ca imi este sa nu le scot si apoi sa intre apa sau alceva ma gandesc....
__________________
" www.streetlegal.ro
Sxn. is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -