![]() |
Cum rezolv si eu cu aerisirile din bara de spate...
salut am si eu o intrebare, ce le fac si eu la aerisirile alea de sub bara din spate ca fac urat rau de la muzik, dc scot aripioarele alea de cauciuc de acolo si o las simpla se intampla ceva, a facut cineva ceva la ele ca imi este sa nu le scot si apoi sa intre apa sau alceva ma gandesc....:oops::o
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:37. |
- Copyright 2026 4Tuning