Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Skoda tuning (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning.html)
-   -   Cum rezolv si eu cu aerisirile din bara de spate... (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning/175056-rezolv-aerisirile-bara-spate.html)

Sxn. 08-03-10 19:18

Cum rezolv si eu cu aerisirile din bara de spate...
 
salut am si eu o intrebare, ce le fac si eu la aerisirile alea de sub bara din spate ca fac urat rau de la muzik, dc scot aripioarele alea de cauciuc de acolo si o las simpla se intampla ceva, a facut cineva ceva la ele ca imi este sa nu le scot si apoi sa intre apa sau alceva ma gandesc....:oops::o


All times are GMT +2. The time now is 15:37.

- Copyright 2026 4Tuning